Księżna Kate ze smoky eyes i w związanych włosach. Wyglądała ŚWIETNIE. Za to jej siostra... Nie miała nic krótszego?

Księżna Kate swoją stylizacją nasuwała nam na myśli przedwojenne gwiazdy kina. Klasa, szyk, elegancja. Szkoda, że tylu samych okrzyków nie możemy wydać, patrząc na zdjęcia Pippy.

W niedzielę odbyły się uroczystości z okazji setnej rocznicy zakończenia walk o Gallipoli. Wzięła w nich udział królowa oraz książę William z żoną. Mimo że jej kreacja była bardzo skromna, to księżna Kate błyszczała. Oglądając jej zdjęcia, ma się wrażenie, że patrzy się na przedwojenną gwiazdę kina. Może to te związane włosy w retro węzeł na karku, może smoky eyes, a może toczek? Chyba wszystkie te elementy po trochu złożyły się na perfekcyjny "look" księżnej.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA KSIĘŻNEJ >>

Skromny komplet księżnej Kate nie miał wcale skromnej ceny. Za żakiet i spódnicę od Michaela Korsa trzeba zapłacić ponad 11 tysięcy złotych. Patrząc na to, jak wspaniale leżał na żonie księcia Williama, można stwierdzić, że wart był swojej ceny.

O ile księżna Kate zachwycała wyrafinowaniem i skromnością, o tyle jej siostra już aż tak dobrze się nie prezentowała. Pippa Middelton na uroczystości przyjechała niemal bezpośrednio z wakacji na St. Barts i najwyraźniej nie przemyślała, że tak krótka spódniczka i płaszczyk w zestawieniu z kozakami, nie wyglądają zbyt elegancko... W dodatku na tak podniosłym wydarzeniu.

Seksapil jest oczywiście pożądany, ale nie przy każdej możliwej okazji.

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.