Księżna Kate zaszalała! Nowa fryzura (nie tylko kolor), a do tego... Tak KRÓTKIEJ spódniczki dawno już nie miała

Księżna Kate zdecydowała się na subtelną zmianę fryzury. Jak wyszło? Jesteśmy na tak. Do tego spódniczka, która odsłoniła więcej niż zwykle.

Księżna Kate spotkała się z podopiecznymi organizacji charytatywnej Charity UK, a w jej wyglądzie można było dostrzec pewną zmianę. Nie tylko inaczej ułożyła włosy, wywijając  końcówki na zewnątrz, ale również je przyciemniła. Podoba Wam się nowa fryzura ?

Agencja Gazeta

Strój Księżnej był oczywiście elegancki, choć tweedowa spódnica przed kolana, była nieco krótsza niż zazwyczaj.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Spotkanie księżnej z podopiecznymi fundacji było związane z nową, pełnioną przez nią funkcją. Na jeden dzień została redaktorem "Huffington Post", gdzie napisała felieton dotyczący zdrowia psychicznego dzieci.

Zdrowie psychiczne naszych dzieci powinno być uważane za równie ważne jak zdrowie fizyczne. Podobnie jak większość rodziców, William i ja nie wahalibyśmy się poprosić o pomoc dla naszych dzieci, jeśli by jej potrzebowały - napisała w artykule.

Żona księcia Williama rozmawiała z dziećmi dotkniętymi problemami ze zdrowiem psychicznym i z uśmiechem pozowała z nimi do zdjęć. Naszym zdaniem wyglądała promiennie, a nowy kolor włosów jej służy. Zgadzacie się?

Kim jest kobieta, która podbiła serca Brytyjczyków? Książka dostępna na Publio.pl >>

Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Co sądzisz o nowej fryzurze księżnej Kate?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.