Anna Głogowska o nowej prowadzącej "TzG". Ma żal do Pauliny Sykut? "Wkurzam się, gdy..."

Anna Głogowska nie poprowadzi już "Tańca z Gwiazdami". W tej roli zastąpi ją Paulina Sykut-Jeżyna. Co tancerka sądzi o swojej następczyni?

Anna Głogowska przyznała niedawno , że po zwolnieniu jej z " Tańca z Gwiazdami " czuła się źle, ale "przeczuwała taki obrót spraw". W końcu "telewizja rządzi się swoimi prawami". W zbliżającej się nowej edycji polsatowskiego show, tancerkę ma zastąpić Paulina Sykut-Jeżyna , która prowadzi również inny program stacji -" Must Be The Music ". Jak Głogowska komentuje ten wybór?

Ona ma styl i klasę, dlatego rozumiem tę zmianę. Dyrektor Nina Terentiew chciała, by program był bardziej elegancki. W tej roli Paulina sprawdzi się lepiej niż ja - powiedziała w rozmowie z "Party" tancerka.

Zdaniem niektórych, przyczyną zmiany prowadzącej było coś więcej niż niedostateczna elegancja Głogowskiej. Miała ona niepochlebnie wypowiadać się na temat tego, jak Polsat traktuje tancerzy. Ona jednak zaprzecza:

Wkurzam się, gdy czytam te kłamstwa. Nigdy nie powiedziałam i nie powiem nic złego na temat producentów i tancerzy. Przypisywanie mi takich wypowiedzi to tania prowokacja.

Choć media próbują dopatrzeć się konfliktu między Głogowską a Sykut, ta druga zapewnia, że łączą je ciepłe relacje. O swoim awansie poinformowała koleżankę od razu i mogła wówczas liczyć na jej wsparcie.

Prezenterka odetchnęła z ulgą, gdy Głogowska powiedziała, że nie tylko nie ma żalu, ale i wręcz cieszy się, że to właśnie Paulina zostanie nową prowadzącą.

A Wy co sądzicie o tej zmianie? Lubiliście Głogowską w roli prowadzącej "TzG"?

Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Kogo widzisz w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami"?
Więcej o: