Joanna Horodyńska o stylizacji Honey: "Majtki licealistki". I to nie najostrzejsze słowa. Było aż tak źle?

Joanna Horodyńska słynie z tego, że w ocenie stylizacji koleżanek z branży nie przebiera w słowach. Tym razem mocno dostało się Honoracie Skarbek.

Honorata Skarbek była jedną z gwiazd Sylwestra TVN-u w Krakowie. Na tę okazję wybrała bardzo fantazyjny, a przy tym śmiały zestaw. Wzorzyste szorty (majtki?) i top połączone z wysokimi kozakami bardzo nie przypadły do gustu Joannie Horodyńskiej , oceniającej stylizacje gwiazd w "Party". Mowa o tym stroju:

Honorata SkarbekHonorata Skarbek KAPIF.pl KAPIF.pl

Krytykę stylistka przedstawiła w charakterystycznym dla siebie barwnym stylu:

Kusa góra, i to jeszcze z półgolfem, a do tego wysokie majtki wstydliwej licealistki. Tu trzeba mieć chyba układ z fotografem, bo inaczej możesz przypominać koło albo kwadrat. Zasłanianie nóg wysokimi kozakami to był kolejny błąd. Wysmuklenie dobrymi, nawet klasycznymi szpilkami dałoby idealną perspektywę, a tak mamy 234. odcinek "W kamiennym kręgu" - napisała.

Odrobinę bardziej łaskawa dla tego stroju była Ada Fijał.

Młodość ma swoje prawa, z tym do błędów na czele. Wiem to po sobie. Myślę, że po uzupełnieniu kilku elementów powstałaby z tego stylizacja z gatunku "japońska uczennica rusza na podbój miejskiej dżungli" - oceniła.

A co Wy myślicie o oryginalnym stroju Honey? Zagłosujcie w sondzie.

Zobacz wideo

EK

Jak podoba Wam się stylizacja Honey?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.