Anna Głogowska odchodzi z "TzG". "Było mi bardzo źle." Zastąpi ją... Agnieszka Kaczorowska? Odpowiada

"Taniec z Gwiazdami" startuje wiosną z piątą edycją, w której widzowie mogą się spodziewać sporych zmian. Na pewno nie zobaczymy w roli prowadzącej Anny Głogowskiej. Jak tancerka zareagowała na wiadomość o zakończeniu współpracy z programem?

Anna Głogowska była związana z " Tańcem z Gwiazdami " od pierwszej edycji nagrywanej jeszcze przez TVN w 2005 roku. Występowała w roli tancerki, a gdy show przejął Polsat, została prowadzącą u boku Krzysztofa Ibisza . Jej przygoda z programem jednak właśnie się zakończyła. Władze stacji nie podały konkretnej przyczyny zwolnienia:

Telewizja rządzi się swoimi prawami, usłyszałam tylko, że czas na zmiany i tyle - powiedziała Głogowska w rozmowie z "Twoim Imperium".

Tancerka przyznaje, że "podskórnie przeczuwała" taki obrót spraw i docenia, że nie trzymano jej w niepewności. Mimo wszystko nie jest jej łatwo.

Nie ukrywam, że na początku było mi bardzo źle. Ale teraz już jest lepiej. Myślę, że rzeczywiście nadszedł czas na zmiany - tak, jak mi powiedziano. To było dziesięć lat mojego życia.

Mówiło się, że Głogowska często lądowała na dywaniku u dyrektor programowej Polsatu Niny Terentiew, co wpłynęło na decyzję o zwolnieniu tancerki.

Nie wiem, co Pani Nina Terentiew o mnie myśli (...). To, że słyszałam uwagi od Pani Niny, wydaje mi się oczywiste.

O tym, kto zostanie nową prowadzącą "TzG" dowiemy się zapewne już wkrótce. Póki co, krążą plotki o kandydaturze uwielbianej przez widzów Agnieszki Kaczorowskiej .

Jeśli chodzi o Agnieszkę Kaczorowską - jeszcze nie wiadomo, czy to ona będzie prowadziła "Taniec z Gwiazdami", czy jednak jakiś zawodowiec. Ale ona jest naprawdę świetna, umie pracować z mikrofonem - chwali koleżankę Głogowska.

Zwolnienie prowadzącej ma być początkiem większych zmian w obsadzie show. Ponoć nikt, oprócz Kaczorowskiej i Maseraka, nie może czuć się pewny swojej pozycji.

Trzymam kciuki za moich kolegów tancerzy. Mam nadzieję, że nie wszyscy zostaną wymienieni - podsumowuje Głogowska.

Nam na pewno będzie brakowało świetnych stylizacji tancerki, takich jak ta:

Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.