Jennifer Garner w czułych objęciach z tajemniczym mężczyzną. "Rozpromieniona". Następca Bena Afflecka?

Jennifer Garner po rozstaniu z Benem Affleckiem nie miała powodów do uśmiechu. Ten mężczyzna jednak wprost rozpromienił ją.

Jennifer Garner spędziła ponad pół godziny na czułej rozmowie z tajemniczym mężczyzną w samochodzie w Los Angeles. O czym rozmawiali? Kim jest jej towarzysz? Czy to następca Bena Afflecka ? Na te pytania na razie nie znamy odpowiedzi. Wiemy tylko, że Jennifer Garner świetnie czuła się w jego towarzystwie, a na koniec przytulili się. Aktorka opuściła samochód w doskonałym nastroju.

Aktorka była rozpromieniona w trakcie spotkania z tajemniczym mężczyzną - pisał "Daily Mail", którego redaktorzy również zachodzą w głowę, kto to jest.

<< JENNIFER GARNER I TAJEMNICZY MĘŻCZYZNA >>

Emocje tonuje "Enterntainment Tonight", który twierdzi , że wie, kim jest tajemniczy towarzysz Jennifer Garner.

Nasze źródło informuje, że człowiek na zdjęciu jest księgowym Garnet, i to, co się między nimi dzieje, to absolutnie nie jest romans. Są jedynie przyjaciółmi.

Może tak, może nie. W każdym razie byłoby rzeczą doprawdy zastanawiającą, z jakiego powodu Jennifer Garner miałaby z taką czułością ściskać się z własnym księgowym.

Jennifer Garner i Ben Affleck rozstali się w czerwcu ubiegłego roku po 10 latach małżeństwa. Uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych i szczęśliwych par w Hollywood. Potem okazało się, że Affleck romansował z nianią trójki ich dzieci, czego z oczywistych powodów Garner nie mogła znieść.

Nie chcemy spekulować, ale faktem jest, że małżonkowie nie podpisali intercyzy, co znaczy, że podziałem ich majątku wartego 150 mln zajęli się księgowi. Czyżby to był jakiś trop?

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.