Będzie nowa edycja kultowego "Agenta"! Poprowadzi go... Dobrze się domyślacie

Dobra wiadomość dla fanów. Słynne reality show "Agent" będzie mieć swoją kontynuację. Nową prowadzącą zostanie Kinga Rusin.

To już pewne - kultowy "Agent" wróci na antenę TVN-u. Program będzie mieć jednak nieco inną formułę - tym razem wystąpią w niej gwiazdy. Nie zmieni się za to istota show - agent ma utrudniać zadanie reszcie uczestników. Dobra wiadomość ukazała się na stronie TVN-u.

Bohaterami "Agenta" będą osobowości polskiego show-biznesu. Czternastu uczestników - w tym "Agent" - będzie wykonywało trudne zadania, niejednokrotnie wymagające doskonałej sprawności fizycznej - czytamy w Tvn.pl.

Nową prowadzącą show zostanie Kinga Rusin .

Która wraz z uczestnikami wyjedzie wkrótce do RPA. (...) Rolą prowadzącej będzie też przydzielanie zadań i zadawanie pytań dotyczących "Agenta", na podstawie których eliminowani będą kolejni uczestnicy show.

Poprzednim prowadzącym reality show był Marcin Meller. "Agent" w TVN-ie był pokazywany w latach 2000-2002 i jest uznawany za pierwszy program typu reality show w Polsce. Doczekał się trzech edycji, a w każdej zwycięzcy zgarniali ponad 100 tys. zł wygranej. Co ciekawe, drugą edycję wygrał Bartosz Arłukowicz.

Poe

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.