Syna Celine Dion nie widziano publicznie od lat. Szkoda, że tak rzadko się pokazuje. Ale przystojniak!

W sieci ukazało się właśnie zdjęcie 14-letniego syna Celine Dion. Szkoda, że tak długo pozostawał w jej cieniu, bo wyrasta na niezłego przystojniaka.

Celine Dion naprawdę rzadko pokazuje swoje dzieci. Jej 14-letni dziś syn - Rene Charles - ostatni raz publicznie pojawił się kilka lat temu. Dlatego jego najnowsze zdjęcie jest takim rarytasem, a w zagranicznych mediach wzbudziło tyle emocji. Zdjęcia 14-latka i Celine Dion ukazało się na instagramowym profilu kanadyjskiej gwiazdy hokeja - P.K. Subbana. Na fotografii chłopiec i jego słynna mama odliczają dni, które pozostały do otwarcia nowej strony sportowca. Widok nastolatka wzbudził powszechną radość.

Serce Celine Dion teraz się wznosi [nawiązanie do hitu "My Heart Will Go On" ]! Jej najstarszy syn Rene Charles Angelil pozostawał w cieniu odkąd jego rodzicie przynieśli go do domu ze szpitala na początku 2001 roku - pisał .

To akurat nie do końca prawda, bo na agencjach fotograficznych znaleźliśmy kilka jego zdjęć sprzed kilku lat. Rene Charles Angelil jest synem wokalistki i jej męża, Rene Angelila. Przyszedł na świat 25 stycznia 2001 roku. Zobaczcie, jak się zmienił.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Ale to nie wszystko - zaledwie kilka dni wcześniej wokalistka bawiła się ze swoimi 4-letnimi bliźniakami, Nelsonem i Eddym w Disneylandzie, a pamiątkowym zdjęciem podzieliła się z fanami na swoim profilu na Twitterze.

Rodzinna zabawa - napisała .

Bliźniaki również nie często pokazywały się u boku słynnej mamy. Chłopcy przyszli na świat 23 października 2010 roku. Zarówno oni, jak i ich starszy brat, zostali poczęci metodą in vitro.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.