Gwyneth Paltrow po raz pierwszy oficjalnie z partnerem. Jest żonaty. Pokazał zdjęcie z aktorką

Ma 44 lata, jest jeszcze żonaty i obecnie spotyka się z jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood, Gwyneth Paltrow. Ten szczęściarz to Brad Falchuk, scenarzysta i producent.

Spotykają się już od lipca 2014 roku, jednak dopiero widzimy ich wspólne zdjęcie. Brad Falchuk pokazał je na Instagramie. Klasyczne selfie, na którym Gwyneth Paltrow przytula się do niego.

Ona i ja na randce - napisał.

Do czasu tego zdjęcia, jedyne wspólne fotografie pary to te zrobione przez paparazzi - z dość daleka i niewyraźne. Tak nie pozowali jeszcze nigdy.

Gwyneth Paltrow i Brad FalchukGwyneth Paltrow i Brad Falchuk Screen z Instagram.com/Brad Falchuk Screen z Instagram.com/Brad Falchuk

Zdjęcie zostało zrobione na after party po premierze nowego serialu Falchuka, "Scream Queens". Para potem wybrała się na romantyczną kolację do Osterii Mozzy, włoskiej restauracji w Los Angeles. Falchuk o tym też poinformował, tym razem na Twitterze.

Zwieńczenie nocy. Kolacja dla dwojga.

Kolacja dla dwojga Brad Falchuk i Gwyneth PaltrowKolacja dla dwojga Brad Falchuk i Gwyneth Paltrow Screen z Twitter.com/Brad Falchuk Screen z Twitter.com/Brad Falchuk

Zatem to już oficjalne. Oboje mają jednak skomplikowaną przeszłość małżeńską. Falchuk od 1994 roku jest żonaty z Suzanne, z którą ma dwójkę dzieci. Suzanne w marcu 2013 roku złożyła pozew o rozwód. Gwyneth Paltrow z kolei prawie dwa lata temu rozstała się z mężem, Chrisem Martinem , rozwód sfinalizowali w kwietniu. Nadal pozostają w przyjacielskich stosunkach. Także mają dwójkę dzieci.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.