Gwyneth Paltrow i Chris Martin rozwiedli się, ale nadal się spotykają. Aktorka przyszła w obcisłych szortach. Ale ona ma nogi!

Luźna, jasna koszula i ściśle opinające pupę szorty. Strój niby zupełnie zwyczajny, a przecież Gwyneth Paltrow wyglądała w nim niemal równie seksownie, jak w eleganckiej kreacji wieczorowej.

Choć od rozwodu Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina minęło już kilka tygodni, nic nie wskazuje, żeby cokolwiek miało zagrozić ich zażyłości. Aktorka i muzyk utrzymują ze sobą stosunki nie tylko ze względu na dzieci, ale też dlatego, że po rozwodzie zostali po prostu przyjaciółmi. Kiedy widzi się ich na ulicy można pomyśleć, że wciąż są parą.

Choć ich rozwód został sfinalizowany kilka tygodni temu, Gwyneth Paltrow i Chris Martin w niedzielę pokazali światu, że są bardzo świadomymi rodzicami dwójki swoich dzieci - pisał z pewnym respektem "Daily Mail".

Paltrow i Martina sfotografowano w niedzielne popołudnie w Los Angeles podczas relaksu w cieniu parasoli.

<< SEKSOWNA GWYN I JEJ BYŁY MĄŻ >>

Gwyneth Paltrow i Chris Martin rozstali się wzorowo, bez publicznego wylewania żali, dyskretnie i z klasą. Obecnie partnerem aktorki jest producent Brad Falchuk. Chris Martin z kolei łączony jest z Jennifer Lawrence , choć żadne z nich nie komentuje tych rewelacji.

alex

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.