Anna Dereszowska urodziła miesiąc temu. Co z jej figurą? Nic nie pokaże tego tak jak obcisłe jeansy

Anna Dereszowska błyskawicznie dochodzi do siebie po porodzie. Świetnie wygląda i udowodniła to po raz kolejny.

Anna Dereszowska jest ambasadorką kampanii społecznej "Diagnostyka jajnika" pod hasłem "Rzuć cień podejrzenia na swoje jajniki". Jej celem jest przekonanie kobiet do regularnych badań ginekologicznych oraz sprawdzania swoich rodzinnych obciążeń nowotworowych. Aktorki nie mogło więc zabraknąć na spotkaniu spotkania inaugurującym akcję.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA DERESZOWSKIEJ >>

Obcisłe jeansy wspaniale pokazują, jak szybko aktorka doszła do formy po drugim porodzie. My jesteśmy pod dużym wrażeniem, bo Dereszowska urodziła zaledwie miesiąc temu. Pierwsze zdjęcie syna - Maksymiliana - pokazała na początku września.

Syn Anny DereszowskiejSyn Anny Dereszowskiej Facebook.com/annadereszowska.official Facebook.com/annadereszowska.official

Anna Dereszowska nieprzypadkowo została ambasadorką kampanii. Jako 9-letnia dziewczyna straciła matkę. Umarła właśnie przez raka szyjki macicy.

Żyje się bardzo szybko, zapomina o najistotniejszych sprawach, o zdrowiu. Jesteśmy zajęci nowym projektem w pracy, remontem domu. To są sprawy dla nas istotniejsze; potem okazuje się, że nie zdążymy w tym domu zamieszkać, a projektu wygłosić. Należy ustalić priorytety, a nikt nie powinien wątpić, że zdrowie jest najważniejsze - mówi Anna Dereszowska.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.