Anja Rubik i Sasha Knezevic mają kryzys? Sytuację komentuje Marcin Tyszka. "Widziałem się z nimi niedawno w Paryżu..."

O kryzysie w związku modelki, media rozpisują się od kilku tygodni. Do tej pory sami zainteresowani nie komentowali tych doniesień. Ale głos w sprawie zabrał Marcin Tyszka.

Od kilku tygodni w kolorowej prasie pojawiają się informacje o rzekomym kryzysie w małżeństwie Anji Rubik i Sashy Knezevica . Model podobno był zazdrosny o prężnie rozwijającą się karierę żony. Okazuje się, że Knezevic ma w planach spróbowanie swoich sił w aktorstwie i w tym celu przeprowadził się na kilka tygodni do Los Angeles. Być może właśnie ta rozłąka stała się przyczyną plotek o problemach w ich związku. Para obecnie odpoczywa od zobowiązań zawodowych i spędza czas na Majorce.

Anja i Sasha spędzają właśnie wakacje w swoim domu na Majorce. Zamierzają nie robić nic, po prostu cieszyć się sobą - zdradziła w rozmowie z magazynem "Flesz" znajoma pary.

Doniesienia o problemach małżeńskich pary skomentował także Marcin Tyszka, prywatnie bliski przyjaciel modelki:

Widziałem się niedawno z Anją i Sashą w Paryżu. Jeżeli tak wygląda i zachowuje się para, która ma się rozstać, to wszystkim małżeństwom życzę takich kryzysów! Wtedy dużo miłości by nas otaczało - powiedział ze śmiechem fotograf w tym samym dwutygodniku.

amelka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.