Robert Downey Jr. zgłodniał po dniu na planie "Iron Mana". W kostiumie poszedł zjeść do..."Musiałem obejrzeć się dwa razy"

Aktor lubi zaskakiwać swoich fanów miłymi niespodziankami. Parę tygodni temu, ucharakteryzowany na Tony'ego Starka z filmów o "Iron Manie", wręczył 7-letniemu chłopcu bioniczne ramię. Teraz, również w filmowej odsłonie, sprawił radość właścicielowi food trucka.

Robert Downey Jr . pracuje obecnie w Atlancie na planie filmu "Captain America: Civil War". Najwyraźniej katering nie do końca mu odpowiada, bo po zakończeniu dnia zdjęciowego stołuje się poza planem. W zeszłym tygodniu aktor na miejsce swojego wieczornego posiłku wybrał food truck "Blaxican". Jego właściciel nie zmarnował takiej okazji do wspólnego zdjęcia, opowiedział też o okolicznościach zdarzenia.

Nagle usłyszeliśmy jak ktoś puka w tylne drzwi i pyta, czy może wejść. Obejrzałem się, obejrzałem się drugi raz i ku swojemu zaskoczeniu ujrzałem Roberta Downeya - zrelacjonował spotkanie w magazynie "People".

Robert Downey Jr. złożył niespodziewaną wizytę właścicielowi food truckaRobert Downey Jr. złożył niespodziewaną wizytę właścicielowi food trucka Twitter.com Twitter.com

Zaskoczenie właściciela food trucka musiał potęgować fakt, że aktor pojawił się w filmowej charakteryzacji. "Iron Man" wspomniał o spotkaniu na Twitterze, "wyjaśniając" skąd tak naprawdę wzięły się skaleczenia na jego twarzy.

Dzięki za przekąskę. Te zadrapania to tak naprawdę efekt bijatyki o miejsce na przodzie kolejki.

Tweet Roberta Downey Jr.Tweet Roberta Downey Jr. Twitter.com/robertdowneyjr Twitter.com/robertdowneyjr

Szczęśliwy właściciel food trucka wyjawił również, że gwiazdor był zainteresowany nie tylko odebraniem swojego posiłku.

Szczerze zainteresował się moim biznesem. Chciał wiedzieć od czego zacząłem i jak wpadłem na połączenie kuchni meksykańskiej z tradycyjnymi potrawami z południa USA. Podobało mu się wszystko, co robimy, spodobała mu się koncepcja i nasze nastawienie do przygotowywania posiłków. Jest naprawdę wspaniałą osobą - dodał.

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: