Hailey Baldwin dostrzegliśmy 2 lata temu. W tym czasie sporo się u niej działo. Zgadnijcie, z kim zaczęła się trzymać

Hailey Baldwin pochodzi ze słynnej aktorskiej rodziny, ale jej imię jest już wystarczająco znane, by radziła sobie bez niczyjej pomocy. Przyjaźni się z największymi gwiazdami, pojawia w Cannes, a amerykańskie media śledzą każdy jej krok.

O Hailey Baldwin pisaliśmy dwa lata temu. Już wtedy naszą uwagę przyciągnęła piękna córka Stephena Baldwina . Miała wówczas 17 lat i zadatki na modelkę. A teraz? Ma 19 lat i została nową ulubienicą Ameryki.

Hailey pochodzi ze słynnego klanu Baldwinów. Alec jest jej wujkiem, zaś tata dziewczyny grał w takich filmach jak "Podejrzani" czy "Flinstonowie: Niech żyje Rock Vegas!". Hailey od dziecka obracała się wśród gwiazd i najwyraźniej świetnie czuję się w świetle reflektorów.

Wciąż pojawia się na łamach magazynów plotkarskich, a to za sprawą swojego stylu życia. Jej najlepsze przyjaciółki to modelki Kendall Jenner i Gigi Hadid, a równie często co z nimi można zobaczyć ją z Justinem Bieberem (media rozpisywały się na temat ich romansu, ale Hailey zaprzeczała) czy Lewisem Hamiltonem.

Razem ze znajomymi bawi się w najmodniejszych klubach, opala na jachtach, pozuje na czerwonym dywanie w Cannes. I zawsze wygląda świetnie, co chętnie pokazuje fanom na swoim Instagramie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Hailey Baldwin to typowy przykład "it girl". Termin ten odnosi się do dziewczyn, które pochodzą ze znanych, bogatych rodzin, są piękne, mają wyczucie stylu i oczywiście nie unikają "bywania". Ale przede wszystkim muszą mieć "to coś". Typowym przykładem takiej dziewczyny jest np. Georgia May Jagger, która, mimo niskiego wzrostu, zrobiła karierę w modelingu i stała się twarzą wielu kampanii. Hailey na pokazie kolekcji Kanye Westa siedziała w pierwszym rzędzie, tuż obok samej Anny Wintour. Czy to początek kolejnej kariery? Coś czujemy, że ta dziewczyna może nas jeszcze nie raz zaskoczyć.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.