Britney Spears na scenie "wyglądała jak domina". Jakież było nasze rozczarowanie, gdy zobaczyliśmy, w czym wyszła na czerwony dywan

Na scenie według brytyjskiego portalu prezentowała się jak domina. Niestety na czerwonym dywanie zakryła wszystkie swoje atuty.

Na scenie Britney Spears w trakcie Billboard Music Awards dała prawdziwy popis seksapilu. W trakcie koncertu razem z Iggy Azaleą przybierała najbardziej wymyślne pozy, jednak nie byłyby pewnie tak wymowne, gdyby nie jej strój - kostium z przezroczystego materiału i lateksu, który podkreślał jej wysportowaną figurę.

Pozostawiał niewiele pola dla wyobraźni. W butach sięgających połowy uda wyglądała jak domina - podsumował portal "Daily Mail".

Jakież więc było nasze zdziwienie, gdy zobaczyliśmy, jak wokalistka ubrała się na czerwony dywan. Spears wybrała długą  zakrywającą szczelnie całe ciało suknię z koralikami z kolekcji projektanta Yousefa Al-Jasmi. Na tle innych gwiazd wyglądała jak "ciocia klocia". Nie rozumiemy, dlaczego zakryła swoją zgrabną sylwetkę. Jedyne, co ratowało jej "look"- to piękny uśmiech.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Billboard Music Awards to nie tylko muzyczne, ale i modowe święto, na które gwiazdy wybierają wyjątkowo seksowne kreacje i w zasadzie więcej odsłaniają niż zasłaniają. Wystarczy choćby przypomnieć sobie, jak wyglądała tego dnia Jennifer Lopez . A jak Wam się podoba strój Spears? Faktycznie było tak źle?

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Jak podoba Ci się kreacja Britney Spears?
Więcej o: