Alicja Janosz wspiera akcję "karmię swobodnie". Pokazała zdjęcie z synem

Wokalistka przyłączyła się do kampanii zachęcającej młodej mamy do karmienia piersią w miejscach publicznych. Dowód na to, że sama to robi, pokazała na swoim blogu.

Alicja Janosz we wrześniu zeszłego roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Doświadczeniami macierzyństwa dzieli się na  blogu . Ostatni wpis poświęcony jest kampanii "Karmię swobodnie", która ma zachęcić młode mamy do tego, by nie bały się karmić piersią w miejscach publicznych. Wokalistka wspomina, że na początku sama miała problem z tym, żeby się przełamać.

Ja sama nigdy nie zapomnę "pierwszego razu", gdy Tymek miał niespełna miesiąc i spotkałam się na Wrocławskim Rynku z moją przyjaciółką. Kiedy mały zgłodniał, powiedziałam Pat, że muszę się gdzieś schować, żeby nakarmić małego. Do głowy przychodziła mi tylko toaleta, bo w miejscu gdzie usiadłyśmy, nie było specjalnego pomieszczenia dla rodziców z dziećmi. Pat kazała mi się stuknąć w głowę, osłonić się pieluchą i nie ruszając się z miejsca, nakarmić moje maleństwo. Od tamtej pory karmię Tymka wszędzie i nie mam z tym problemu - napisała.

Na dowód tego, że czuję czuje się teraz swobodnie karmiąc syna poza domem, zamieściła na blogu zdjęcie z kawiarni.

Alicja JanoszAlicja Janosz Fot. Alicjajanosz.blogspot.com/

Fot. Alicjajanosz.blogspot.com/

Przypominamy, co wokalistka powiedziała nam o macierzyństwie, jeszcze przed urodzeniem syna.

Alicja Janosz spodziewa się syna. "To tak nie do końca pierwsze dziecko, bo..."

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.