Książę Harry zachwycony bratanicą. Reakcja mogła być tylko jedna: "Jest absolutnie piękna!"

Mała księżniczka ma dopiero dwa dni, a już stała się ulubienicą Brytyjczyków i mediów. Książę Harry dołączył do jej fanów.

Młodszy brat księcia Williama nie mógł bezpośrednio zobaczyć swojej bratanicy. Obecnie jest w Australii, gdzie odbywa służbę wojskową. Ale chyba nikt nie wątpi, że William szybko przesłał bratu, (pewnie nie tylko jemu) zdjęcia swojej maleńkiej córeczki.

W specjalnym oświadczeniu wydanym tradycyjnie przez Kensington Palace, Harry stwierdza, że córka jego brata i księżnej Kate jest "absolutnie piękna".

30-letni książę nie zobaczy bratanicy przed końcem maja - dopiero wtedy wróci z Australii.

W sobotę, kiedy świat dowiedział się o narodzinach nowej księżniczki, widziano Harry'ego grającego w australijski football - donosi magazyn "People".

Harry oddaje się póki co armii, więc książę George i jego siostra (Victoria? Alice? Diana?) na rodzeństwo cioteczne będą musieli jeszcze trochę poczekać. Na razie Kate i William oficjalnie podziękowali Harry'emu oraz wszystkim tym, którzy przysłali im życzenia i gratulacje:

Książę i Księżna Cambridge są ogromnie wdzięczni za wiadomości z gratulacjami, które otrzymali od ludzi z całego świata - czytamy w oświadczeniu Kensington Palace. - To wiele dla nich znaczy, że tak wiele osób świętowało narodziny ich córki.

Tak prezentowali się młodzi rodzice, kiedy po raz pierwszy pokazali światu małą księżniczkę:

Zobacz wideo

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.