Dawno jej nie widzieliście? My też. Od razu pokazała się w 3 stylizacjach. Na początku było ok, ale wtedy przyszła w TYM

Dawno niewidziana na salonach aktorka pojawiła się w ostatnim czasie aż na trzech imprezach. Niestety, powrotu na czerwony dywan nie możemy uznać za całkowicie udany.

Hilary Swank nie należy do częstych bywalczyń tabloidowych rubryk, starannie dobiera też imprezy, na których się pojawia. Dotychczas raczej to samo mogliśmy powiedzieć o prezentowanych na nich stylizacjach. Aktorka przypomniała o sobie goszcząc w ostatnich dniach na trzech eventach.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na nagranie programu "Today show" przyszła w białej sukience do kolan, na którą narzuciła płaszcz w tym samym kolorze z ciekawymi, szerokimi rękawami. Skojarzenia nasuwały się same.

Hilary Swank brakowało tylko aureoli, by uzupełnić tę anielską stylizację - ocenił "Daily Mail".

Jeszcze większe wrażenie zrobiła kreacja wybrana na galę najbardziej wpływowych ludzi mediów, która odbyła się w Nowym Jorku. W krótkiej sukience z panelami w różne wzory wyglądała niezwykle świeżo i dziewczęco.

Zdobywczyni Oscara wyglądała jak milion dolarów, gdy zjawiła się na imprezie w sukience podkreślającej idealnie jej szczupłe ramiona i zgrabne nogi - skomentował "Daily Mail".

Passa sukcesów została przerwana, gdy Swank na imprezę Samsung Galaxy wybrała opinającą suknię w wyjątkowo nietwarzowym odcieniu różu. Aplikacja w górnej części kreacji i niebieskie szpilki tylko pogrążyły tę stylizację. Dobre wrażenie z poprzednich kreacji udało się zepsuć prawie całkowicie. Zgodzicie się? Który "look" podoba Wam się najbardziej? Zagłosujcie w sondzie.

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

Krótki płaszcz z dużym szalowym kołnierzem biały

René Lezard Sukienka koktajlowa creme

Cosmoparis JELISSA Czółenka cobalt

Która stylizacja Hilary Swank podoba Wam się najbardziej?
Więcej o: