Na ramówce Polsatu lekko zaokrąglona sylwetka. A na najnowszej okładce? Figura lepsza niż w "TzG". Tylko nam się wydaje, że coś tu nie gra?

Aneta Zając największą metamorfozę przeszła, kiedy występowała w "Tańcu z Gwiazdami". Szczupłą sylwetkę udało jej się utrzymać przez kilka miesięcy, ale ostatnio zauważyliśmy, że nieco się zaokrągliła. I nie ma w tym nic złego, bo cały czas bardzo dobrze wygląda. Szkoda tylko, że w najnowszej sesji widzimy trochę inną Anetę. Na okładce "Shape'a" jej sylwetka jest mocno wyszczuplona.
Aneta Zając Aneta Zając Shape/Kapif

Aneta Zając na okładce

Na okładce najnowszego numeru magazynu "Shape" Aneta Zając prezentuje w kostiumie kąpielowym wysportowaną, szczupłą sylwetkę. Ale kiedy tydzień temu widzieliśmy ją na prezentacji ramówki Polsatu, nie musieliśmy się specjalnie przypatrywać, by zauważyć, że nieco przytyła. Zauważyć to można chociażby w okolicach brzucha. Jednak nie w "Shape'ie". Naszym zdaniem, między zdjęciem po lewej a tym po prawej, jest kilka centymetrów różnicy.

W lutym tego roku aktorka podzieliła się swoją dietą z magazynem "Women's Health". Stara się jeść wszystko, dobiera produkty najlepszej jakości. Zrezygnowała jednak z wołowiny i słodyczy:

Ograniczam kalorie, kupując odtłuszczony ser lub niskosłodzony dżem - przyznała. - Nie mogłabym codziennie jeść owsianki. Dieta musi być różnorodna, ale i zdrowa.
Aneta Zając Aneta Zając Playboy/Kapif

Aneta Zając na okładce

W grudniu 2014 roku mogliśmy podziwiać aktorkę w gorącej sesji dla magazynu "Playboy". Gwiazda rzadko wybiera odważne stylizacje, nie pozuje z odkrytym ciałem, nie ukazują się jej zdjęcia w bikini. Dlatego ta sesja była prawdziwym wydarzeniem, (podobnie jak rekwizyty, które zostały użyte).

Na konferencji Polsatu Zając też pojawiła się w seksownej, czarnej kreacji. Mogło być pięknie, gdyby sukienka nie była przyciasna. Po zakończeniu "TzG" dało się zauważyć, że aktorka uwierzyła w siebie i chętniej eksponuje swój seksapil.

Czy w programie odzyskam swoją kobiecość? Nie wiedziałam, że ją kiedykolwiek utraciłam - zażartowała w rozmowie z "Party".

Więcej na temat swojej "nowej roli" opowiedziała na łamach magazynu dla panów:

Wszyscy mnie pytają, czy zrywam z wizerunkiem grzecznej dziewczynki, co mnie śmieszy. Ja z niczym nie zrywam. Jestem grzeczną, odpowiedzialną osobą, która podjęła się takiego wyzwania. Pokazuję dziś siebie w takiej odsłonie. Czy widzisz tu kogoś niegrzecznego? Czy może zmysłowego? Ważne, że są to różne twarze, różne wrażenia. To właśnie chciałam osiągnąć. By ktoś taki jak ty patrzył i widział. Nie tylko Anetę Zając, ale bohaterki różnych opowieści - powiedziała w "Playboyu".
Aneta Zając w lutym 2015 i latem 2014 Aneta Zając w lutym 2015 i latem 2014 KAPIF

Aneta Zając w lutym 2015 i w czerwcu 2014

Po treningach w "Tańcu z Gwiazdami" Aneta Zając prezentowała się świetnie. Szczupła, uśmiechnięta, pełna energii... Zaczęła korzystać z pomocy stylistów i zmieniła swój styl - stał się bardziej rockowy i młodzieżowy.

W czerwcu opowiedziała nam o tym, jak długo szykuje się na imprezę i jak zmienił się jej styl:

Aneta Zając w Aneta Zając w "Tańcu z Gwiazdami" KAPIF

Aneta Zając w

Aktorka razem ze swoim partnerem, Stefano Terrazzino, wywalczyła w "Tańcu z Gwiazdami" główną nagrodę. Ale poza statuetką i sympatią widzów udało jej się zdobyć coś jeszcze - niemal na naszych oczach z cichej, spokojnej blondynki zamieniła się w kobietę z krwi i kości. Otwierała się coraz bardziej z odcinka na odcinek, a jej figura prezentowała się coraz lepiej.

Nie mam w domu wagi, ale po ubraniach widzę, że ubyło mi kilka kilogramów. Muszę zmienić prawie całą garderobę! Uzależniłam się od ruchu. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez tańca - zdradziła Aneta Zając w rozmowie z "Tele Tygodniem".
Wygrana w tak prestiżowym programie pozwoliła jej na nowo uwierzyć w siebie (przy okazji zrzuciła też 7 kilogramów) - podawała "Rewia".
Aneta Zając Aneta Zając KAPIF

Aneta Zając w lutym 2015 i w listopadzie 2014

W ciągu ostatnich 3 miesięcy aktorka nie trenowała tańca. Choć przyznała, że brakuje jej tego rodzaju ruchu, zrobiła sobie przerwę. Zaokrągliła się dość szybko - zmianę widać nie tylko w sylwetce, ale również na twarzy Zając. Choć na ramówce Polsatu pokazała się w makijażu, który miał optycznie wyszczuplić jej twarz, i tak widać, że jest pełniejsza niż kilka miesięcy wcześniej.

Gwiazda często podkreśla, że przestrzega diety - jej nawyki żywieniowe mogłyby być wzorem dla niejednej kobiety i matki.

Często gotuję z dziećmi. To uczy zdrowych nawyków i poprawia zdolności manualne - mówiła w "Woman's Health".

Zdradziła też, że pozwala sobie na małe grzeszki - trudno jej się oprzeć zapachowi świeżego pieczywa, kiedy przechodzi koło piekarni.

Aneta Zając Aneta Zając KAPIF

Aneta Zając w listopadzie 2014 i w czerwcu 2013

Te zdjęcia dzieli nieco ponad rok, a wyraźnie pokazują, jak zmieniła się figura Zając dzięki udziałowi w tanecznym show.

Co najlepiej wpływa na jej sylwetkę, już wiemy. A jak wygląda dieta Zając? Dowiadujemy się z najnowszego "Shape'a".

Staram się zjadać pięć pełnowartościowych posiłków dziennie. Są bardzo dobrze zbilansowane, jem orzechy, ciemne pieczywo, warzywa, ryby, owoce. Na śniadanie zwykle omlet lub warzywa z chlebem, na obiad mięso z warzywami, na kolację sałatkę. Ostatnio jem bardzo dużo kasz, przede wszystkim gryczaną i jaglaną. I bardzo się z tego cieszę, bo do niedawna za nimi nie przepadałam. Albo po prostu nie umiałam ich przyrządzić. Nie przestrzegam rygorystycznie godzin posiłków, zdarza mi się jeść po 19 - mówi Aneta.
Aneta Zając Aneta Zając KAPIF/WBF

Aneta Zając w lutym 2015 i w czerwcu 2014

Kilka kilogramów więcej nie robi aż tak dużej różnicy, zresztą jesteśmy pewni, że aktorka szybko wróci do zgrabnej sylwetki z lata ubiegłego roku. Z roku na rok prezentuje się coraz lepiej.

W 2013 roku przyznała, że po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem postanowiła "wziąć się za siebie":

Dzisiaj już umiem znaleźć czas dla siebie. O 22 mogę wyciszyć się po całym dniu i wychodzę pobiegać - opowiadała w rozmowie z "Twoim Imperium". - Poza wysiłkiem fizycznym dbam również o swoje zdrowie, a przede wszystkim staram się regularnie odżywiać. Niczego sobie nie odmawiam. Uważam, że dwie kostki czekolady jeszcze nikomu nie zaszkodziły, a działają zbawiennie na dobry nastrój.
Aneta Zając Aneta Zając Grazia/WBF

Aneta Zając

Aktorka w maju 2014 roku

Więcej o: