Wiemy, jak prezentuje się na czerwonym dywanie i w sali sądowej. A na randce z mężem? "Tak dobrze, że nie zauważyliśmy George'a!"

Amal Clooney znów zachwyca. Na randkę z mężem założyła krótką spódnicę, która eksponowała jej niesamowicie zgrabne i długie nogi.

Żona George'a Clooneya nie bez powodu nazywana jest ikoną stylu. Wpadki na czerwonym dywanie jej się nie zdarzają, a w klasycznych, kobiecych sukniach często kradnie show swojemu przystojnemu mężowi. O czym niedawno mieliśmy okazję się przekonać , równie efektownie prezentuje się w stroju służbowym - todze na sali sądowej. Teraz możemy zobaczyć, jak Amal wygląda w jeszcze innych okolicznościach - na kolacji z mężem. Na randkę w jednej z nowojorskich restauracji prawniczka założyła musztardowy płaszcz i mini spódnicę w kwiatowy wzór. Od jej nóg nie dało się oderwać wzroku!

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

Oh la la! Amal całkowicie skradła show. Wyglądała tak dobrze, że prawie wcale nie zwróciliśmy uwagi na George'a i na to, co miał na sobie - podsumował portal msn.com.

Absolutnie dołączamy się do tych komplementów. A jak Wam podoba się Amal w takiej stylizacji?

embed

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.