Janiak i Malinowska poszli spać, a ich 4-letni syn... zrobił im zdjęcie. "Zdolnego fotografa macie"

Fakt, że dziś kilkuletnie dzieci z niezwykłą sprawnością posługują się smartfonami, już nie dziwi. Ale ten 4-latek na jednym zdjęciu sportretował miłość swoich rodziców.

Uwaga, przygotujcie się na sporą dawkę słodyczy. Karolina Malinowska podzieliła się z fanami na Instagramie oryginalnym zdjęciem. Syn modelki i Oliviera Janiaka uwiecznił na nim śpiących rodziców. Jednak najbardziej wyjątkowy jest fakt, że autor zdjęcia - Christian Janiak - ma dopiero 4 lata. Na fotce jest wszystko: miłość do rodziców i ciekawość świata. Malec najwyraźniej zapowiada się na zdolnego fotografa.

Jak dobrze mieć fotografa w rodzinie. Photo by CHRISTIAN JANIAK lat4 #love #morning #Sunday #weekend #great #calm #family #inlove #husband @olivierjaniak #moment - napisała Malinowska.

Karolina Malinowska, Olivier JaniakKarolina Malinowska, Olivier Janiak Instagram.com/karolamalina Instagram.com/karolamalina

My też cieszymy się, że Janiakowie mają takiego fotografa w rodzinie ;) Podobnego zdania byli internauci.

Komentarze na profilu Karoliny MalinowskiejKomentarze na profilu Karoliny Malinowskiej Instagram.com/karolamalina Instagram.com/karolamalina

Przypomnijmy, że para ma 3 synów: 6-letniego Fryderyka, 4-letniego Christiana i 2-letniego Juliana.

Zobacz wideo

Vic

Więcej o: