Na ściance (jak zwykle) się unikały. Ale potem niemożliwe stało się prawdziwe. Kim i Beyonce pozują RAZEM do zdjęcia

To prawie jak selfie Angeliny Jolie i Jennifer Aniston. Albo wspólne zdjęcie Agnieszki Szulim i Dody. Ekscytujemy się!

Rzekomym konfliktem najsłynniejszej celebrytki świata z diwą, amerykańskie media żyją już dobrych kilka lat. Kanye West i Jay Z są najlepszymi przyjaciółmi, ale ich żony podobno nie dogadują się najlepiej. Jeśli wierzyć relacjom "źródeł", Kim dogadywać bardzo by się chciała, ale Beyonce nie podoba się sposób, w jaki celebrytka zaistniała w show-biznesie i nie uważa Kim za osobę godną jej sympatii. Ostatecznym ciosem dla celebrytki było odrzucenie zaproszenia na ślub z Westem.

Wszystko wskazuje na to, że stosunki pomiędzy paniami zaczęły się ocieplać. Wspólne zdjęcie, które zrobiono im na rozdaniu nagród Grammy, to pierwsze od lipca 2012, na którym pozują wspólnie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na zdjęciu znajduje się jeszcze Kanye oraz John Legend z żoną, ale cała uwaga skupia się na dwójce w środku. Obydwie się uśmiechają. I co najważniejsze - uśmiechy nie wyglądają na wymuszone. Żadna nie wygląda, jakby stała tam za karę i chciała zaraz uciec. Kim nieco onieśmielona, ale wreszcie szczęśliwa.

embed
Świeżo po potrójnym triumfie na Grammy Awards, Beyonce najprawdopodobniej poczuła się dobrodusznie względem Kim - skomentował portal Dailymail.co.uk.

My jednak mamy nadzieję, że to coś więcej niż chwilowa "dobroduszność". Jak myślicie, wszystko zostało zapomniane? Przebaczone? Czy to początek nowej pięknej przyjaźni w show-biznesie? Liczymy na to!

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.