Nikt nie zwrócił uwagi na okulary, wszyscy komentowali usta Honey: Myślałam, że to Kylie Jenner

Czy rzeczywiście jedna z najbardziej znanych młodych piosenkarek polskich jest tu podobna do amerykańskiej celebrytki?

To miało być "typowe" zdjęcie motywacyjne. Honorata Skarbek , z mocno szalonymi okularami na nosie zapowiada, że ma mnóstwo spraw i jeszcze więcej energii na załatwienie ich.

Milion spraw do załatwienia od rana, ale działamy!! Mam mnóstwo energii, bo szykuje się wiele świetnych projektów - napisała przy zdjęciu.

Honorata Skarbek, HoneyHonorata Skarbek, Honey Screen z Facebook.com/Honorata Skarbek Screen z Facebook.com/Honorata Skarbek

Internauci "przeoczyli" jednak zarówno szalone okulary, jak i optymistyczny podpis pod zdjęciem. Niemal całą ich uwagę skradły usta piosenkarki. Z jakiegoś powodu dopatrzono się przez nie podobieństwa Honoraty Skarbek do Kylie Jenner.

Kolejna mistrzyni makijażu, niczym Kylie.
Usta jak młoda Jennerka.
Usta Kylie Jenner.

I tak dalej. Co ciekawe, nie wszystkie sugerowały operację powiększenia ust. Niektórzy dopatrywali się tu "tylko" specyficznego makijażu. Z nim zaś Skarbek lubi eksperymentować. Nie tylko zresztą z nim, na najświeższym facebookowym zdjęciu piosenkarka ma intensywnie czekoladowy odcień szminki, w sam raz pod fryzurę, w której ktoś dopatrzył się peruki lace front.

Honorata SkarbekHonorata Skarbek Screen z Facebook.com/Honorata Skarbek Screen z Facebook.com/Honorata Skarbek

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.