Trwa jedno z najważniejszych przemówień Obamy, a na Twitterze króluje jego żona. Wszystko za sprawą TEGO kostiumu. I pewnego znanego serialu

Michelle Obama jest wzorem stylu dla wielu Amerykanek (i nie tylko). Ale zastanawialiście się kiedyś, kto jest inspiracją dla Pierwszej Damy? Wygląda na to, że jest nią... bohaterka serialu.

Prezydent Obama wygłosił wczoraj w Kongresie swoje doroczne przemówienie - State of the Union. To jedno z najważniejszych wystąpień głowy państwa w ciągu roku. Ale Barack Obama nie jest jedynym bohaterem wczorajszego wieczoru - konkurencją była dla niego żona. Która nawet nie musiała nic mówić.

Michelle Obama wyglądała elegancko i tak, jak powinna jako Pierwsza Dama. Ale uwadze Amerykanów nie umknął fakt, że miała na sobie dokładnie ten sam kostium, który w serialu "Żona idealna" ("The Good Wife") nosiła wcielająca się w postać głównej bohaterki Julianna Margulies.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na Instagramie i Twitterze szybko pojawiły się zdjęcia Obamy i serialowej Alicii Florrick:

Julianna Margulies/Michelle ObamaJulianna Margulies/Michelle Obama Instagram.com/charleswromaine Instagram.com/charleswromaine

Prawdziwym beneficjentem całej sytuacji jest na pewno Michael Kors, z którego kolekcji pochodzi słynny już kostium. Wygląda na to, że będzie to prawdziwy hit. Skoro nosi go "żona idealna" i  Pierwsza Dama żadna reklama nie jest już chyba potrzebna.

jus

Więcej o: