Znamy już płeć dziecka Lively i Reynoldsa. A imię? To dość nietypowy jak na gwiazdy wybór

Choć Lively i Reynolds nie pokazali jeszcze zdjęcia maleństwa ani nawet nie potwierdzili oficjalnie jego narodzin, dociera do nas coraz więcej szczegółów na temat dziecka pary.

Najnowszymi informacjami podzieliła się ze światem pracownica nowojorskiego szpitala, w którym przyszła na świat córeczka pary.

Płeć dziecka i imię nie były znane, ale poznaliśmy je z gratulacji, jakie zamieściła jedna z kobiet pracujących w szpitalu - czytamy na Daily Mail.

Póki co Blake Lively i Ryan Reynolds nie potwierdzili nawet faktu, że zostali rodzicami, milczą też rzecznicy pary. Mniej dyskretna była kobieta podpisująca się na Twitterze jako sam@kimbanksy.

Gratulacje! Blake Lively, cieszymy się, że możemy opiekować się Tobą i Twoją córeczką, Violet - napisała.

Choć wpis został szybko rozpowszechniony, konto tajemniczej Kim Banksy zniknęło z Twittera. Jeśli prawdą jest, że aktorska para nazwała swoje dziecko Violet, jesteśmy lekko zdziwieni. Moda na jedyne w swoim rodzaju North czy Blue Ivy trwa w najlepsze, a tu tak zwyczajnie? Nie jesteśmy jednak rozczarowani, bo trzeba przyznać, że imię jest urocze i naprawdę ładne :-)

embed

jus

Więcej o: