Radek Majdan oświadczył się Małgorzacie Rozenek! "Było widać, że jest zaskoczona, ale i szczęśliwa"

Związek Radka Majdana i Małgorzaty Rozenek rozwija się perfekcyjnie. Para na początku niczego nie potwierdzała, potem unikała komentarzy, a teraz zdecydowała się na poważny krok. Majdan wręczył ukochanej zaręczynowy pierścionek z białego złota.

Kiedy ponad rok temu gruchnęła wieść, że Radek Majdan i Małgorzata Rozenek są parą, mało kto wierzył w tę informację. Tymczasem miłość tych dwojga wydaje się być coraz głębsza i rozwija się w zawrotnym tempie. Z informacji podanych przez "Party" wynika, że para w ostatnie święta zaręczyła się.

Drugiego dnia świąt wszyscy po raz kolejny spotkali się na uroczystym obiedzie. Gdy się skończył, Radosław zaprosił wszystkich do salonu i niespodziewanie... oświadczył się Małgosi! Było po niej widać, że jest zaskoczona, ale też bardzo szczęśliwa. A na pytanie: "Czy zostaniesz moją żoną?", oczywiście odpowiedziała: "Tak!" - czytamy wypowiedź informatora pisma.

Z tego samego źródła dowiedzieliśmy się, że Majdan podarował wybrance pierścionek z białego złota z brylantami, szwajcarskiej firmy jubilerskiej.

Zobacz wideo

alex

Więcej o: