Sztuczne włosy, rzęsy i duuużo makijażu. Taką Ewelinę z Warsaw Shore znamy. Teraz pozuje bez make upu. Widać różnicę?

Trend na zdjęcia w wersji sauté dotarł nawet do "Ekipy z Warszawy". Ewelina pokazała się bez makijażu, ale internauci mają wątpliwości, czy faktycznie się nie umalowała.

"No make up", napisała Ewelina z " Warsaw Shore ", po czym wrzuciła na Facebooka zdjęcie bez makijażu. Do tej pory modzie na takie zdjęcia uległa już chyba większość gwiazd, jednak dla członkiń " Ekipy " brak make upu w ogóle jest rzadkością. Co więcej, można nawet odnieść wrażenie, że niektóre z nich traktują to jako wadę.

Ewelina z Warsaw ShoreEwelina z Warsaw Shore Screen z Facebook.com/EwelinaWarsawShoreMTV Screen z Facebook.com/EwelinaWarsawShoreMTV

Wielu internautów pochwaliło urodę Eweliny, pozbawioną kolorowych kosmetyków. Podniosły się jednak głosy, że dziewczyna przed zrobieniem zdjęcia, jednak delikatnie się pomalowała.

Bardzo czasochłonny jest makijaż naturalny...
Policzki same się wykonturowały

Ewelina ma zrobiony makijaż permanentny, zagęszcza też rzęsy oraz potwierdziła, że korzystała z wypełniaczy, dlatego wiele osób nadal nie potrafiło zgodzić się, z przewijającym się w komentarzach, stwierdzeniem "naturalna piękność". To chyba jednak pierwszy wpis, pod którym było tak niewiele hejtów.

Internauci o wyglądzie EwelinyInternauci o wyglądzie Eweliny Screen z Facebook.com/EwelinaWarsawShoreMTV Screen z Facebook.com/EwelinaWarsawShoreMTV

Zobacz wideo

Dla porównania, zobaczcie zdjęcia Eweliny w makijażu >>

karo

W której wersji Ewelina z Warsaw Shore bardziej Ci się podoba?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.