Kunis wyznała, w jaki sposób walczy z dodatkowymi kilogramami po ciąży. Tę samą metodę stosuje Johansson

Młode mamy w Hollywood do formy sprzed ciąży wracają w błyskawicznym tempie. Okazuje się, że Kunis i Johansson mają ten sam sposób na chudnięcie.

Mila Kunis mamą została na początku października . Do tej pory nie poruszała w mediach tematu macierzyństwa, a o tym, jak dochodzi do formy po ciąży,  mogliśmy się dowiedzieć dzięki zdjęciom paparrazi. Na pierwsze oficjalne wyjście zdecydowała się nieco ponad dwa miesiące po urodzeniu córki o wdzięcznym imieniu Wyatt. Gwiazda pojawiła się w talk show Craiga Fergusona w czarnej krótkiej sukience, która podkreślała jej na powrót zgrabną sylwetkę.

<< ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁA >>

Wcześniej media donosiły, że Kunis wraca do formy dzięki jodze i ostrym treningom na siłowni. Zapytana przez prowadzącego o stosowane metody treningowe odpowiedziała:

Karmienie piersią to najlepszy trening!

Kunis wygląda świetnie. Wyznała, nie stosuje żadnej diety. Stara się jeść zdrowo, ale poza tym raczej się nie oszczędza.

Jem bardzo dużo, to pomaga mi przebrnąć przez dzień. Dzięki temu nie odczuwam zmęczenia - stwierdziła.
 

Na podobne zwierzania zebrało się kilka dni temu innej młodej mamie. Scarlett Johansson urodziła córkę miesiąc przed Kunis. W rozmowie ze stacją ABC aktorka, u której również raczej "pociążowych" kilogramów się nie dopatrzymy, wyznała, że chudnie dzięki karmieniu piersią, zmienianiu pieluch i innym codziennym obowiązkom młodej mamy.

Robię wszystko. Opiekuję się córką i po prostu to kocham. Jest to też najlepszy sposób na powrót do formy.

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.