Dziewczyna Milika nową gwiazdą FB. A wcześniej? Przed kamerami TVN zoperowała nos: Był za szeroki, za długi i zbyt zadarty

Jessica Ziółek to 19-letnia modelka i ukochana utalentowanego piłkarza. Młodsza o rok od Arkadiusza Milika, Ziółek zaczyna właśnie swoją przygodę modelingiem i życiem jako nowa "polska WAG".

W kwietniu tego roku widzowie TVN Style mogli zobaczyć Jessikę Ziółek jako speszoną dziewczynę z konkretnymi planami na przyszłość. Modelka ze Śląska przekonywała w programie "Sekrety chirurgii", że nie ma szans na prawdziwą karierę, jeżeli nie trafi pod nóż chirurga.

Mój nos jest za szeroki, stanowi trzy czwarte twarzy. Jest za długi i zbyt zadarty. Myślę, że przez ten nos wiele rzeczy w życiu mi się nie udało. Moim marzeniem jest zostać dziennikarką sportową czy też modelką - tłumaczyła mierząca 176 cm dziewczyna.

Przykro jej było, że, choć pracuje już przed obiektywem, to zdjęcia trzeba mocno retuszować w Photoshopie.

Patrzę na te zdjęcia i widzę tam marzenie każdego faceta - mówiła kilka miesięcy temu.

Najnowsze zdjęcia z Facebooka Jessiki pokazują ją taką, jaką chciała być: marzenie każdego mężczyzny. Ale ta Ślązaczka z Katowic jest od kilku lat zajęta.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA JESSIKI >>

Jessica ZiółekJessica Ziółek Facebook.com/JessicaZiolek Facebook.com/JessicaZiolek

Arkadiusz Milik to jeden z największych talentów w polskiej piłce. Zawodnik przeszedł zimą 2013 roku do Bayeru Leverkusen, teraz gra w holenderskim klubie Ajax oraz w reprezentacji Polski. Strzelił Szwajcarii

Gra za granicą sprawia, że ciągle jest w podróży. Ale ciężko mu nie jest, bo wszędzie tam gdzie on, tam i ona.

Na samotność nie mam co narzekać. Cały czas jest ze mną moja dziewczyna, Jessica Ziółek. Wspiera mnie na każdym kroku - pisze fanom na Facebooku.

Patrząc na szybko rozwijającą się karierę i jego miłość łatwo zrozumieć, dlaczego Milik nie ma na co narzekać.

socha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.