Zielińska w luźnej kreacji, która i tak podkreśliła spory brzuch. A tymczasem tabloid twierdzi, że zna płeć dziecka aktorki

Na pokazie Paprocki&Brzozowski szyku zadawała Katarzyna Zielińska, która zaprezentowała się w białej kreacji. Mimo luźnej kreacji widać było ciążowy brzuch, a jak podał "Fakt", aktorka poznała już płeć dziecka.

Przed pokazem, w rozmowie z Pauliną Drażbą, Katarzyna Zielińska przyznała, że od obcisłych kreacji zdecydowanie woli te luźne, które więcej zasłaniają, niż odsłaniają. I to widać. Na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski zaprezentowała się w białej sukience projektantów, która, mimo luźnego kroju, i tak nie ukryła brzucha ciążowego aktorki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Choć sama zainteresowana o ciąży mówi niewiele, to "Fakt" donosi, że Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański będą mieli syna.

Kasia już zna płeć i jest bardzo szczęśliwa. Spodziewa się synka i nawet wybrała imię. Na pewno nie będzie ono egzotyczne. Stawia na bardzo klasyczne, typowo polskie, tradycyjne - wyjawiła "Faktowi" znajoma Zielińskiej.

Katarzyna Zielińska urodzi za około trzy miesiące.

Teo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.