Zakochana Brodka spędza czas z partnerem w Nowym Jorku. Wiemy, kim jest jej ukochany

Wybranek piosenkarki też jest artystą.

Monika Brodka wyjechała do Nowego Jorku i nie jest tam sama. Towarzyszy jej ukochany, który, tak jak ona, rozwija w Stanach swoją artystyczną karierę.

Jak informuje magazyn "SHOW", Monika Brodka w Nowym Jorku spędza obecnie czas razem ze swoim chłopakiem - Krzysztofem Garbaczewskim. Para ma co do tego miasta poważne plany.

Krzysztof, ceniony reżyser, wystawia tam swoje sztuki, a Monika koncertuje w klubach na Manhattanie i już została doceniona - amerykański serwis BuzzFeed.com umieścił ją na liście "12 powodów, dla których warto odwiedzić Warszawę" - czytamy w "Show".

Oprócz koncertowania w klubach na Manhattanie czy Brooklynie, Brodka wspiera też karierę ukochanego. Napisała muzykę do spektaklu "Caligula", który reżyseruje właśnie Krzysztof Garbaczewski.

Co o nim wiemy ? W 2013 roku rozstał się z Iloną Ostrowską, a w styczniu 2014 spotykał się z Brodką. Trzy lata temu został laureatem "Paszportów Polityki", co przyspieszyło rozwój jego kariery teatralnej. Jest laureatem wielu nagród, a wśród jego spektakli znajdują się takie tytuły jak "Opętani" Witolda Gombrowicza czy "Biesy" Fiodora Dostojewskiego.

Paszporty Polityki 2011, Krzysztof GarbaczewskiPaszporty Polityki 2011, Krzysztof Garbaczewski KAPIF KAPIF

Piosenkarka była wcześniej związana z Janem Wieczorkowskim, a później z Francuzem Quentinem Carenzo.

jus

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.