Już jakiś czas temu trudno było poznać Vanessę Paradis, a dziś... "Wygląda jak własny cień"

Modelka niedawno bardzo schudła, a teraz wygląda gorzej niż kiedykolwiek.

W przeciągu kilku ostatnich miesięcy Vanessa Paradis najpierw dużo schudła, a teraz, jak komentują zagraniczne portale, zupełnie przestała się przejmować swoim wyglądem.

Wcześniej gwiazda znana z kultowego hitu "Joe le Taxi" zazwyczaj prezentowała się doskonale. Prezentowała się z klasą i ubierała się elegancko. Teraz 41-letnia Vanessa Paradis zmieniła się nie do poznania. Paparazzi przyłapali ją kilka dni temu na lotnisku w Los Angeles. Oczywiście chyba tylko Victoria Beckham i Kim Kardashian latają w szpilkach, pełnym makijażu i eleganckich strojach, bo większość gwiazd, jak zwykli śmiertelnicy, wybiera po prostu luźne stroje. Tak uczyniła też Paradis. Jednak jej wygląd szczególnie przykuwa uwagę. Blada piosenkarka z sińcami pod oczami wydawała się bardzo zmęczona. Paradis miała też na sobie luźną, szarą i poplamioną bluzę, która całkowicie zamaskowała jej kształty.

Francuska modelka, Vanessa Paradis, wyglądała jak swój własny cień - skomentował wygląd gwiazdy portal Dailymail.co.uk.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

C. Adler/Broadimage / C. Adler/Broadimage/EAST NEWS

Zmiany w wyglądzie gwiazdy były widoczne już w lutym. Paradis pojawiła się zupełnie odmieniona na rozdaniu nagród Victoires de la Musique. Pierwszy raz pokazała się wówczas w krótkich włosach i zaprezentowała muskularne ramiona.

al

Więcej o:
Copyright © Agora SA