Te gwiazdy bardzo schudły. Czy jeszcze są seksowne?

Dieta nie wszystkim wychodzi na dobre.
Kate Middleton Kate Middleton AP/AGENCJA GAZETA

Kate Middleton

Księżna Kate już przed ślubem z księciem Williamem była na diecie. Żeby "wbić" się w suknię ślubną, Middleton zrzuciła 10 kilogramów i zeszła z rozmiaru 40 do 34.

Wiele pań na całym świcie zastanawiało się, co to za cudowna dieta. Okazało się, że to dieta Dukana, która uchodzi za bardzo niebezpieczną. Ślub się zakończył, William i Kate wrócili do normalnego życia a ciało księżnej nadal się zmieniało. W pewnym momencie Middleton była tak chuda, że brytyjskie media alarmowały, że to już anoreksja.

Victoria Beckham Victoria Beckham Forum

Victoria Beckham

Dieta Victorii Beckham to nie żadna tam dieta Dukana. To połączenie tańca, ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Żona Davida Beckhama, gdy tylko uznała, że jest za gruba, zatrudniła dwóch trenerów i dietetyka. Niestety, Victoria przesadziła. Po pierwsze, nie miała powodów, aby się odchudzać, a po drugie popadła w jakąś skrajność. W efekcie zaczęła przypominać chodzący szkielet.

Calista Flockhart Calista Flockhart Forum

Calista Flockhart

Calistę Flockhart od zawsze podejrzewano o anoreksję. Jeszcze, gdy grała główną rolę w serialu Ally McBeal. A było to dobre 10 lat temu. Niestety, w każdej plotce jest ziarno prawdy. Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia Calisty. Nie mówimy, że ma anoreksję, ale jest z nią nie najlepiej. Aktorka ma poważne problemy z wagą.

Heidi Klum Heidi Klum Forum

Heidi Klum

Mało kto wie, że Heidi Klum uważa, że sekret na szczupłą sylwetkę to... sen. Ponoć wyspane kobiety są zawsze szczupłe. Trudno w to uwierzyć. Modelka przede wszystkim swój wygląd zawdzięcza ćwiczeniom i kursom tańca. Niestety, od jakiegoś czasu Klum jest coraz chudsza. Mówi się, że przez ciągłe dbanie o swoją wagę, popadła w paranoję. Media zagraniczne donoszą, że jak Klum się nie opamięta, będzie wyglądać jak jej koleżanka po fachu, czyli Vanessa Paradis.

Vanessa Paradis Vanessa Paradis Forum

Vanessa Paradis

Paradis to już klasyczny przykład ofiary diet. Piosenkarka i modelka wygląda coraz gorzej. Chuda, wycieńczona i do tego szara skóra. Naprawdę nie jest dobrze. Co się z nią dzieje? Na Zachodzie złośliwi mówią, że Paradis przyczyniła się swoim obsesyjnym dążeniem do szczupłej sylwetki do powstania zjawiska "Vanesso Anorexio". Dziewczyny swego czasu chciały wyglądać jak gwiazda i odchudzały się, wręcz mordowały dietami, aby być szczupłe tak jak Paradis.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston Forum

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston raz chudnie, raz tyje. Zawsze jednak trzymała się zdrowych norm. Ostatnio jednak Aniston chudnie z imprezy na imprezę. Najnowsze zdjęcia pokazują, że aktorka popadła w dietowy obłęd.

Czyżby Aniston miała dołączyć do klubu znanych chudzielców? Jest w każdym razie na dobrej drodze.

Angelina Jolie Angelina Jolie Forum

Angelina Jolie

Nie mogło w naszym zestawieniu zabraknąć Angeliny Jolie. To królowa plotek o anoreksji. Piękna aktorka chudnie z miesiąca na miesiąc. Nie trzeba być specjalistą, aby zauważyć, że Jolie ma spore problemy z jedzeniem. To już nie wymysły mediów a prawdziwy kłopot samej gwiazdy.

Wszystko, co na siebie włoży gwiazdy wisi. Szyja, dłonie czy nogi zdradzają, że Jolie ma kłopoty z wagą. Czy to anoreksja? Nawet, jeżeli nie, to ona jest na dobre drodze, aby takiej choroby się nabawić.