"Wynalazczynie 'selfie' znowu w akcji". Sarandon i Davis po 23 latach odtworzyły kultową scenę

Prawie nic się nie zmieniły.

Tak, to one wynalazły "selfie". W 1991 roku zobaczyliśmy to w "Thelmie i Louise", a teraz Susan Sarandon i Geena Davis odtworzyły znaną wszystkim scenę - tym razem oczywiście za pomocą smartphone'a.

"Sweet focia", "selfie" lub dobitniej: "samoj**ka" - pod takimi pojęciami znamy ten styl zdjęcia. I chyba nikt za bardzo nie zastanawiał się, jak to wszystko się zaczęło. A tu proszę, Susan Sarandon dała nam odpowiedź. Na Twitterze zamieściła zestawienie sceny z kultowego filmu Ridleya Scotta z aktualnym zdjęciem swoim i partnerki z planu, Geeny Davis.

Wynalazczynie "selfie" znowu w akcji #ThelmaAndLouise - napisała .

Susan Sarandon i Geena DavisSusan Sarandon i Geena Davis Screen z Twitter.com/SusanSarandon Screen z Twitter.com/SusanSarandon

Od premiery filmu minęły 23 lata, Susan Sarandon ma obecnie 67 lat, a Geena Davis 58. Pod zdjęciem ( zamieszczonym także na Facebooku) pojawiły się pełne zachwytu komentarze:

Piękne wtedy, piękne dziś.
W ogóle się nie starzejecie! Pięknie!

Jednemu komentującemu Sarandon nawet odpowiedziała:

Susan Sarandon musi codziennie pić krew dziewic - napisał fan.
Tylko co drugi dzień... - odpowiedziała aktorka.

Wpis Susan SarandonWpis Susan Sarandon Screen z Facebook.com/Susan Sarandon Screen z Facebook.com/Susan Sarandon

W 2011 roku obie pojawiły się na Festiwalu Filmowym w Toronto, gdzie, z okazji 20. rocznicy premiery filmu, opowiedziały kilka anegdot z planu.

 

Susan Sarandon i Geena DavisSusan Sarandon i Geena Davis Screen z YouTube.com/TIFF Screen z YouTube.com/TIFF

Ale to nie jedyny raz, kiedy można było spotkać je razem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA SUSAN SARANDON I GEENY DAVIS >>

A co słychać w życiu prywatnum aktorek? W 2009 roku Sarandon rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, Timem Robbinsem. Byli razem 23 lata, nigdy nie zdecydowali się na ślub. Rozstanie to dla wielu było szokiem, gdyż ich związek stawiano za wzór i uznawano ich za jedną z najbardziej zgodnych par w Hollywood. Mają dwóch synów - 25-letniego Jacka Henry'ego i 22-letniego Milesa. Ze związku z włoskim reżyserem Franco Amurri Sarandon ma 29-letnią córkę Evę Amurri, która poszła w jej ślady i również została aktorką.

Susan Sarandon, Tim RobbinsSusan Sarandon, Tim Robbins AP Susan Sarandon i Tim Robbins / AP

Obecnie aktorka spotyka się z 30 lat młodszym Jonathanem Bricklinem.

Susan Sarandon i Jonathan BricklinSusan Sarandon i Jonathan Bricklin East News Susan Sarandon i Jonathan Bricklin / East News

Geena Davis wychodziła za mąż czterokrotnie. Od 2001 roku jest w szczęśliwym związku z Rezą Jarrahym, z którym wychowuje troje dzieci - córkę Alize Keshvar i bliźniaków Kiana Williama i Kaiisa Stevena. Córkę urodziła w wieku 46 lat, a synów 48.

Geena Davis i Reza JarrahyGeena Davis i Reza Jarrahy ANDREW EVANS / PR PHOTOS/Andrew Evans / PR Photos ANDREW EVANS / PR PHOTOS/Andrew Evans / PR Photos

Magdalena Terepka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.