Książę George już chodzi! A jak nie chodzi, to raczkuje. A wtedy szybko ucieka

Książę George rośnie jak na drożdżach.

Księżnej Kate niedługo będzie trudno nadążyć za synem. George stawia bowiem już pierwsze kroki. Patrzymy na te zdjęcia i jesteśmy pewni, że książę nie usiedzi długo w jednym miejscu.

Księżna Kate razem z dzieckiem kibicowała księciu Williamowi , gdy ten był kapitanem drużyny w corocznym dobroczynnym meczu polo na Jerudong Trophy. Książę George nie poświęcał jednak zbyt dużo uwagi zmaganiom na boisku.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA KSIĘCIA GEORGE'A>>

Nic dziwnego, kiedy ma się możliwość potrenowania chodzenia, mało rzeczy może od tego oderwać. No, chyba, że obok zjawi się dzielny tata w śmiesznym stroju, ale za to z czymś do picia, albo na chwilę puszczają wolno, a wtedy hulaj dusza! Wędrówki po boisku trwały jednak krótko, bo Kate od razu zareagowała i wzięła niedoszłego uciekiniera na ręce.

I-IMAGES, PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/i-Images, PacificCoastNews

Książę George już za około miesiąc będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Jest bardzo rezolutny. Pamiętamy, gdy wraz z rodzicami odwiedził ZOO. Swoje pierwsze trzy ząbki suszył w szerokim uśmiechu na widok jednej rzeczy. Rodzice będą potrzebowali chyba więcej niż jednej niani do upilnowania ich 'żywego srebra'.

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.