Czy TE zdjęcia wyglądałyby jak z TO z "Bilda", gdyby zrobiono je sekundę później?

Cytując slogan z dawnej reklamy "prawie, robi wielką różnicę". Księżna Kate już nie raz prawie zaliczyła taką wpadkę, jaką nagłośnił "Bild".
Księżna Kate Księżna Kate Bild.de/AP

Księżna Kate

Niemiecki tabloid "Bild" upublicznił zdjęcie z oficjalnej wizyty pary książęcej w Australii, kiedy wiatr podwiał sukienkę księżnej Kate, a oczom wszystkich ukazały się jej całkiem nagie pośladki. Wcześniej jednak żona Williama już raz balansowała na granicy wpadki. Na zdjęciach z agencji fotograficznych zawsze ujęcie zatrzymywało się w krytycznym momencie. Nie pokazano nigdy tak dużo jak teraz.

Można sobie postawić pytanie, czy "Bild" pokazał pierwsze TAKIE zdjęcie, a może pierwszy raz przedostało się ono do prasy? Nie można wykluczyć, że dziś głęboko w szufladach szefów  tabloidów są pochowane zdjęcia, na których widać ujęcie o gorącą sekundę późniejsze od tych, które oglądamy w oficjalnych źródłach.

Puśćmy wodze wyobraźni i zastanówmy się, co byśmy zobaczyli, gdyby znane nam zdjęcia zrobiono sekundę później.

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Podczas wizyty w jednej ze szkół w londyńskiej dzielnicy Tower Hamlets księżna miała na sobie żakiet od MaxMary, rękawiczki od Cornelii James, zamszową torebkę Russell and Bromley, szpilki od Alexandra McQueena oraz niezbyt trafioną - jak na tę pogodę - plisowaną, lekką spódnicę marki Orla Kiely. Przysporzyła ona Kate niemałych problemów, kiedy zerwał się wiatr.

Księżna KateAP

Księżna KateAP

Nawet księżna Kate nie uchroniła się przed niebezpiecznym spotkaniem z wiatrem Nawet księżna Kate nie uchroniła się przed niebezpiecznym spotkaniem z wiatrem Bulls

Księżna Kate

Księżna Kate musiała stawić czoła potężnemu wiatrowi na lotnisku w Calgary. Przegrała, jednak w żadnej agencji nie ma jej zdjęcia, które pokazywałoby coś więcej, poza tym, co widzimy.

Księżna KateBulls

Odważny dekolt Kate sporo odkrywał.  Odważny dekolt Kate sporo odkrywał. REUTERS/Morne de Klerk/Pool

Księżna Kate

Czy jakiś paparazzo ma może gdzieś ujęcie, na którym widać więcej niż na zdjęciu z agencji?

Księżna KateREUTERS/Morne de Klerk/Pool

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Brzmi trochę jak teoria spiskowa dziejów, ale dlaczego fotograf nie ustawił się en face do księżnej, gdy grała w siatkówkę w trakcie akcji charytatywnej fundacji SportsAid.

Księżna KateAP

Księżna Kate, książę William i książę George Księżna Kate, książę William i książę George AP/David Rowland

Księżna Kate

Gdy księżna Kate schodziła na płytę lotniska w Nowej Zelandii mogła łatwo przegrać walkę z wiatrem. A może przegrała tylko o tym nie wiemy?

Kate Middleton Kate Middleton AP

Księżna Kate

Rodzina Królewska wielokrotnie pokazała, że potrafi strzec interesów i dbać o poszanowanie godności swoich członków. Magazyn "Closer", który opublikował zdjęcia księżnej Kate toples przekonał się, co znaczy gniew Pałacu Buckhingam (Zobacz: Rodzina Królewska o zdjęciach Kate toples: To jest nie do pomyślenia! Cienka granica została przekroczona). Materiał jednak dalej publikowały inne europejskiej pisma np. włoskie "Chi" (Zobacz: Jest więcej zdjęć NAGIEJ Kate! "Nawet telefon od samej królowej nas nie powstrzyma".

 Kate i William, Kopia orzeczenia sądu, closerAP

Gazecie i paparazzo wytoczono proces. Nakazano też zwrot nagich zdjęć. Czy nawet najdotkliwsza kara przewyższy zysk ze sprzedaży magazynu? Publikacja "Bilda" pokazuje, że ciągle im się to opłaca i nie przeraża ich nawet surowość królewskiego sztabu prawników. Czy będzie więcej zdjęć? Czas pokaże. Jeżeli jednak mamy coś podejrzewać to jedynie to, że paparazzi raczej nie dadzą Kate spokoju.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.