Bójka w windzie, doniesienia o rozwodzie i plotka o romansie z ochroniarzem... Jak reaguje Beyonce? Udowadnia, że jest kochającą matką

Zobacz zdjęcia.

Zagraniczne media żyją problemami rodzinnymi Beyonce. Szarpanina z Solange mocno nadszarpnęła jej wizerunkiem - a stanowiła dopiero początek lawiny informacji, które stopniowo zaczęły wypływać z niezwykle dotąd szczelnego otoczenia wokalistki. Na tym etapie trudno określić, czy którakolwiek z plotek ma w sobie choć cząstkę prawdy. Przywykła do dbania o swój image Beyonce musi teraz dołożyć ogromnych starań, aby odwrócić uwagę od doniesień mediów. Mają jej w tym pomóc zdjęcia dokumentujące słodkie chwile z Blue Ivy.

Przypomnijmy - zaczęło się od rękoczynów w windzie, kiedy to jej siostra zaatakowała Jaya-Z. Następnie w mediach coraz częściej rozpisywano się o tym, że idealne małżeństwo rapera i Bee wcale takim idealnym nie jest, a wręcz przeciwnie - zaczynają się nawet doniesienia o rozwodzie, oczywiście skrzętnie ukrywanym przed dziennikarzami. W ostatnich dniach pojawiła się jeszcze jedna szokująca wieść. Mówi się o tym, że Beyonce od lat nie jest wierna swojemu mężowi.

Beyonce, Jay-ZBeyonce, Jay-Z REUTERS/MARIO ANZUONI REUTERS/MARIO ANZUONI

Julius de Boer - ochroniarz wokalistki (który był, zresztą, obecny w windzie podczas pamiętnej bójki), pracuje z nią od 2009 roku. I - być może - nie tylko pracuje...

Jay jest przekonany, że między Bey i Juliusem było i wciąż jest coś poważnego. Chciał go zwolnić w lutym tego roku, ale Beyonce odpowiedziała: Julius się nigdzie nie wybiera. Oni spędzają ze sobą mnóstwo czasu, także za zamkniętymi drzwiami. Zdarza im się nocować w tym samym pokoju - czytamy .
 

Najnowsze doniesienia jak na razie nie zostały skomentowane przez samą zainteresowaną. Jak na razie odpowiada przez obrazy - czaruje internautów uroczymi zdjęciami przedstawiającymi rodzinną sielankę. Do tej pory unikała publikowania zdjęć Blue Ivy i chroniła jej prywatności, ale teraz - jak mogłoby się zdawać - nie ma już wyjścia. Wizerunek zaślepionej miłością matki może jej teraz bardzo pomóc. Zobaczcie, jak wygląda jej rodzinne życie w obiektywie.

xiu

Więcej o: