Honey pokazała zdjęcia z budowy swojego domu. Internauci: Chwalisz się czy żalisz?

Gwiazda buduje własny dom.

"Mój przyszły dom już troszkę wyrośl spod ziemi ". Młoda gwiazda zamieściła w sieci zdjęcia przyszłego domu.

Honey pracuje właśnie nad wiciem własnego gniazda. Kupiła działkę oddaloną o ok. 30 km od centrum Warszawy, w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego. 22-letnia wokalistka pokazała na swoim Facebooku zdjęcie z budowy domu.

Mój przyszły dom już troszkę wyrośl spod ziemi... - napisała.

Facebook.com/Honorata Honey Skarbek

Okazuje się, że "swój kąt" w domu będzie mieć także mama wokalistki. Bożena Skarbek w komentarzu pod wpisem zapewniła, że zamierza często odwiedzać córkę.

Tam z boku jest mój pokoik, noooo nie za duuuży ale jest , tam będę knuć niecne plany i przygotowywać kawały na dzień dobry dla Tutki -jak będę przyjeżdżać do Ciebie skarbie. A mamuuuuniaaaa planuje częste podróże - napisała w komentarzu.

HoneyHoney Facebook.com/Honorata Honey Skarbek Facebook.com/Honorata Honey Skarbek

Budowa domu dopiero się zaczęła, można więc na razie  podziwiać zarys przyszłych pomieszczeń. Honey udokumentowała 3 procesy z budowy na blogu .

Cześć Kochani! Tak jak prosiliście, w końcu pokazuję zdjęcia z budowy. Możecie już zobaczyć trzy procesy powstawania domu, od materiałów budowlanych, przez wykop, po fundamenty. Jak na razie wszystko przebiega bez zastrzeżeń i mam nadzieję, że będzie tak jak najdłużej i oby do samego końca. Na szczęście trafiłam na ekipę, która do tej pory sprawdza się bez zarzutu :) - napisała na Honorata-skarbek.com.

Tak wyglądał plac budowy na samym początku.

Screen z Honorata-skarbek.com

Fani gratulowali 22-latce roztropnego rozporządzania finansami.

Przynajmniej dobrze zainwestowane pieniądze:)
A kto bogatemu zabroni
Mi się wydaje ze to dobrze zainwestowane pieniądze nie traci na bzdury, tylko myśli o przyszłości swojej, więc swoja zazdrość schowajcie w kieszeń

HoneyHoney Kapif Kapif

Nie zabrakło jednak negatywnych komentarzy i zazdrośników.

Chwalisz się czy żalisz....!??
Co mnie do ku*wy nędzy obchodzi że ktoś sobie dom buduje, no niech buduje powodzenia, teraz dużo domków się buduje i co z tego ? Kto to wgl jest Honey ? i czemu to fb mi na siłę wciska przed nos?

Vic

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.