Kasia Tusk WYCHODZI ZA MĄŻ!

Chce spokojnej ceremonii.

O tym wydarzeniu będzie się teraz mówić na każdym kroku. Córka premiera Donalda Tuska wychodzi za mąż za swojego wieloletniego narzeczonego, Staszka Cudnego.

To dopiero nowina! Kasia Tusk nareszcie zdecydowała się powiedzieć sakramentalne "tak". Pierścionek zaręczynowy na jej palcu zobaczyć można było już w zeszłym roku (Zobacz: Kasia Tusk SIĘ ZARĘCZYŁA?! Chowa pierścionek ), ale do tej pory nikt nie był pewien czy córka premiera rzeczywiście zamierza wyjść za mąż. Magazyn "Party" rozwiewa wszelkie wątpliwości. Kasia i Staszek pobiorą się w czerwcu, a ceremonia z całą pewnością odbędzie się w ich rodzinnych stronach. Oboje pochodzą z Trójmiasta.

Kasia chce uniknąć zamieszania, jakie towarzyszyło ceremonii Oli Kwaśniewskiej - mówi "Party" znajomy blogerki.

Kasia Tusk i Staszek CudnyKasia Tusk i Staszek Cudny WBF WBF

Po ślubie Kasia zamierza wyprowadzić się z rodzinnego Sopotu i zamieszkać ze Staszkiem w Gdyni, gdzie ten prowadzi swoją firmę Foge, produkującą listwy przypodłogowe. Kasia natomiast blogować może w końcu wszędzie.

Przypomnijmy, że para zna się jeszcze z czasów liceum, a w związku są od ponad pięciu lat. Od początku kibicowali im rodzice. Donald Tusk wychwalał wybranka córki.

Bardzo go lubię. Jest takim silnym i odpowiedzialnym chłopcem. A raczej mężczyzną - powiedział premier w rozmowie z "Super Expressem".

Przyszłym państwo młodym życzymy dużo szczęścia!

Kasia TuskKasia Tusk Party Party

Zobacz wideo

aga

Więcej o: