Kristen Stewart NIE SPĘDZIŁA urodzin w towarzystwie Roberta. Co się stało?

Praca na pierwszym miejscu. Słusznie?

Jeszcze niedawno Kotek informował Was o tym, że tych dwoje robi absolutnie wszystko, aby móc spędzić razem imprezę urodzinową aktorki (Zobacz: Robert Pattinson przyjdzie na przyjęcie urodzinowe Kristen: Jest podekscytowany, że spędzi z nią czas ). Oboje mieli się spotkać na festiwalu Coachella. Warto zaznaczyć, że to miało być ich pierwsze spotkanie od CZTERECH miesięcy! Wydawałoby się więc, że będą za sobą tak stęsknieni, że nic nie stanie im na przeszkodzie. Dokładnie takich słów zresztą użył Kotek, kiedy Was o tym informował... Okazało się jednak inaczej.

Robert Pattinson, Kristen Stewart.Robert Pattinson, Kristen Stewart. Reuters Reuters

Kristen musiała zostać w Nowym Orleanie, gdyż okazało się, że następnego dnia będzie kręcić sceny do filmu "American Ultra". Zdecydowała, że nie może sobie pozwolić na imprezowanie, bo w pracy musi być "świeża i wypoczęta" - donosi "Hollywood Life". Zapracowana gwiazdka była jednak bardzo rozczarowana, że po raz kolejny nie będzie mogła się zobaczyć z Robem. A Pattinson tymczasem... wybrał się na festiwal w towarzystwie Katy Perry .

Oczywiście, że jest rozczarowana tym, że nie udało jej się dotrzeć. Robert był głównym powodem, dla którego chciała tam pojechać... Ale wysyłaliśmy jej śmieszne zdjęcia i filmiki, Robert także - pociesza jej znajomy.

Dodaje też, że Kristen wcale się nie przejmuje tym, że Rob i Katy spędzili razem czas i świetnie się bawi. "Ona wie, że są tylko przyjaciółmi". Oby tylko nie stało się tak, że stawianie pracy ponad miłością spowoduje, że ci, którzy dziś się jedynie przyjaźnią, za jakiś czas poczują do siebie coś więcej...

AP

Co o tym sądzicie?

xiu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.