Backstreet Boys ostrzegają: One Direction mogą się niedługo wypalić

Jakie mają zdanie?

W wywiadzie dla "Daily Star" członkowie zespołu Backstreet Boys zostali zapytani o zdanie na temat przyszłości One Direction. Backstreeci byli pierwszym boysbandem, który odniósł sukces na światową skalę - ich niedawno zagrany w Polsce koncert potwierdził to w zupełności. Sala pękała w szwach, choć czasy największej popularności mają już dawno za sobą. Czy One Direction mają szansę to powtórzyć? Muzycy mają co do tego duże wątpliwości.

PrPhotos

W przekonaniu członków grupy wszystko dzieje się za szybko. Kariera One Direction rozwija się w ekspresowym tempie, chłopcy nieustannie pracują, a nad ich działalnością czuwa ogromny sztab ludzi, który mówi im, co mają robić. Backstreet Boys sugerują, że 1D - zamiast wykorzystywać do granic możliwości swoje przysłowiowe "5 minut" - powinni się skupić na nagrywaniu dobrej muzyki. W przeciwnym wypadku mogą utracić kontrolę nad tym, co się z nimi dzieje.

One Direction przypominają nam nas samych w czasach największej popularności naszego zespołu. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że lepiej postawić na maraton niż sprint, więc za szybko się wypaliliśmy. Oni są bardzo kreatywni i zdolni, ale bardzo łatwo jest się w tym wszystkim pogubić, więc 1D potrzebują rozsądnego teamu wokół. Jeśli mamy dać im jedną radę, to niech pamiętają, żeby zawsze twardo stąpać po ziemi i nie dać się ponieść kasie i sławie - powiedzieli.

PrPhotos

Warto przypomnieć, że na podobne kwestie zwrócili już uwagę członkowie Westlife. Oni stwierdzili wprost, że 1D mogą się niedługo rozpaść. Zobacz: One Direction tracą na popularności. A członek innego boysbandu sądzi, że ...

 

Uważacie, że tak się może stać?

xiu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.