Michał Szpak o oryginalnych życzeniach: Gdybym ja zobaczył taki post, wiedziałbym, że to żart

Michał Szpak skomentował swoje niecodzienne życzenia dla siostry.

Michał Szpak w niecodzienny sposób złożył swojej siostrze życzenia urodzinowe. (Zobacz: Oglądasz na własną odpowiedzialność! Michał Szpak wije się i sugestywnie jęczy. A to wszystko dla...) . Dziś główny zainteresowany był gościem "DD TVN" i tłumaczył się ze swojego filmu.

Mając świadomość, ile mój profil ma like'ów, chciałem sprawdzić, co ludzie o tym sądzą. Zostawiłem włączony komputer z ładującym się filmem i wyszedłem na spotkanie. Siedziałem na nim i co chwila tylko słyszałem dźwięk powiadomień z Facebooka - opowiadał Szpak. - Całe te życzenia, ten wpis, to było żartobliwe. Osoba, która posiada pogląd na świat, zrozumie, że to żart. Gdybym ja zobaczył taki post, wiedziałbym, że to żart - mówił Szpak.

Niesztampowe życzenia stały się dla Marleny i Michała tradycją.

Moja siostra też mi wysłała takie oryginalne życzenia. To była wersja operowa, przy fortepianie i też wykonywała różne dziwne ruchy.

Michał SzpakMichał Szpak Youtube.com Youtube.com

Dorota Wellman i Marcin Prokop wzięli Michała Szpaka w krzyżowy ogień pytań. Z bezwzględnością godną Moniki Olejnik starali się dowiedzieć się: Czemu Szpak nie zajmuje się muzyką, lecz kręceniem pupą przed kamerką internetową.

Miałem już gotowy materiał na płytę. Wytwórnia go niestety odrzuciła. Powiedzieli, że chcą czegoś bardziej nowoczesnego, teraz wszystko muszę zaczynać od nowa.

Inne filmy z Facebooka Szpaka przekonują, że nie brak mu talentu. Szkoda, że przez nagrania w stylu "Happy Birthday to You Marlena", nikt nie zwraca na nie uwagi.

Michał SzpakMichał Szpak Kapif Kapif

karo

Partner - materiał

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.