Narzeczona agenta Tomka jest chora. "Tłumaczę Kasi, że musi walczyć"

Narzeczona agenta Tomka zmaga się z chorobą.

Niedawno agent Tomek , czyli Tomasz Kaczmarek został zawieszony w prawach członka PiS za nagrania opublikowane we "Wproście", na których groził byłemu mężowi swojej partnerki. (Zob. Agent Tomek zawieszony w PiS-ie. Za to nagranie: Za trzy sekundy wstanę i cię naje**ę) . Okazuje się, że trudne chwile czekają go także w życiu prywatnym. Jego narzeczona, Katarzyna Sztylc , zmaga się z rakiem tarczycy.

Wydawało się, że już wygrałam z tą chorobą. Niestety, doszło do nawrotu. Ze względu na nowotwór tarczycy co drugi dzień jeżdżę do szpitala - powiedziała w rozmowie z Se.pl.

Kaczmarek wspiera ukochaną:

Teraz tłumaczę Kasi, że musi walczyć z chorobą. I wygra. Jestem o tym przekonany. W czerwcu bierzemy ślub! Kocham Kasię - wyznał w rozmowie.

Katarzyna Sztylc, agent Tomek, Tomasz Kaczmarek, Tomek Kaczmarek.Katarzyna Sztylc, agent Tomek, Tomasz Kaczmarek, Tomek Kaczmarek. East News East News

Tabloid donosi, że para spotyka się już od roku, zamieszkali zaś razem we wrześniu. Teraz nie wyobrażają sobie życia bez siebie.

Na początku się przyjaźniliśmy, ale ta przyjaźń przerodziła się w miłość. Zaczęliśmy się częściej spotykać i wtedy poczuliśmy, że się kochamy. Dziś Tomek i moje dzieci, czyli Nadia i Borysek, są całym moim światem. Nie wyobrażam sobie bez nich życia - dodała narzeczona agenta Tomka.

Niedawno Tomasz Kaczmarek przestał ukrywać swój związek. Jego narzeczona Katarzyna Sztylc, jest właścicielką firmy, pełni także funkcję prezes społecznej organizacji Helper (zob. Agent Tomek pokazał swoją dziewczynę. To piękna bizneswoman o czarującym uśmiechu: Jesteśmy ze sobą od dłuższego czasu).

Poseł Tomasz Kaczmarek, znany jako agent TomekPoseł Tomasz Kaczmarek, znany jako agent Tomek Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.