Wyrwała go z piekła narkotyków. Macaulay Culkin ma nową dziewczynę!

Macaulay Culkin, który do historii przejdzie jako niezapomniany "Kevin sam w domu", okres kłopotów i nadużywania szkodliwych substancji ma najwyraźniej za sobą. Pasjonuje go muzyka, malarstwo, a w dodatku ma nową dziewczynę! To także aktorka, Jordan Lane Price. W ubiegły piątek była obecna na Brooklynie w Nowym Jorku na koncercie zespołu Pizza Underground, do którego należy Culkin. Być może to właśnie ona ma na niego dobroczynny wpływ!
Jordan Lane Price i Macaulay Culkin Jordan Lane Price i Macaulay Culkin East News

Macaulay Culkin i Jordan Lane Price

Wygląda na to, że zakochany Kevin już nie jest "sam w domu". Macaulay Culkin obok siebie ma piękną aktorkę, Jordan Lane Price. Po koncercie, na którym Jordan słuchała swojego ukochanego zza kulis, para opuściła klub i zamówiła taksówkę.

Jordan Lane Price i Macaulay CulkinEast News

Bystre oko zauważy, że wybranka aktora trzyma w ręku zapalonego papierosa.

Jordan Lane Price i Macaulay CulkinEast News

Jordan Lane Price i Macaulay Culkin Jordan Lane Price i Macaulay Culkin East News

Macaulay Culkin i Jordan Lane Price

Jordan Lane Price to początkująca aktorka, zagrała w "Strzeż się Gonza", "Double Fault", "All My Children". Znana jest także z udziału w programie muzycznym X-Factor. Wygląda na to, że jest ona nie tylko miłością, która wypełniła pustkę w sercu Culkina po rozstaniu z Milą Kunis, ale także kimś, kto zapewnił mu wsparcie w wyjściu z uzależnienia narkotykowego.

Po raz pierwszy od lat Macaulay wygląda na szczęśliwego i zdrowego. Jordan uratowała go z narkotykowego piekła i jest doprawdy ironiczne, że zastąpiła Milę, która go rzuciła właśnie dlatego, że nadużywał narkotyków - czytamy na stronie portalu Contactmusic.com.

Jordan Lane PriceEast News

Jordan Lane Price Jordan Lane Price East News

Macaulay Culkin i Jordan Lane Price

Jordan Lane Price to piękna dziewczyna, zwraca jednak uwagę jej ogromne podobieństwo do poprzedniej dziewczyny Culkina, Mili Kunis. Obie panie wyglądają jak siostry!

Ona naprawdę przypomina Milę. Można się łatwo pomylić - mówi na stronie portalu People.com świadek, który widział na żywo nową wybrankę aktora.

Rzeczywiście, coś w tym jest. Gdyby stanęły obok siebie, mogłyby spowodować niemałe zamieszanie!

Mila Kunis i Jordan Lane PriceEast News/ Reuters

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.