Dizzee Rascal wystąpi na MTV EMA PRE-PARTY 2013!

Nominowani do nagrody MTV dla najlepszego polskiego artysty wystąpią podczas MTV EMA Pre-Party na jednej scenie z Dizzee Rascalem! Koncert odbędzie się 30 października w warszawskiej Soho Factory. Ewelina Lisowska, Margaret, Dawid Podsiadło, Bednarek i Donatan już się szykują!

Dizzee Rascal będzie gościem specjalnym na MTV EMA Pre-Party. To właśnie na tę imprezę możecie wygrać wejściówki w konkursie, który organizuje Kotek! Sprawdź: Wygraj zaproszenia na MTV EMA PRE-PARTY 2013 w klubie Soho w Warszawie .

Universal Polska/mat.prasowe

Pochodzący z Wielkiej Brytanii muzyk w oryginalny sposób łączy w swojej twórczości UK garage z hip-hopem. Raper zadebiutował albumem "Boy in da Corner" w 2003 roku i szybko podbił brytyjską scenę muzyczną. Każda kolejna płyta przynosiła mu także coraz większe uznanie, również po drugiej stronie oceanu. Piąty album Rascala nazwany jest po prostu "The Fifth". Dizzee ma na swoim koncie wiele hitów i nagród - m.in. Mercury Prize, Brit i BET. Do najbardziej znanych utworów należą chyba "Bonkers" z 2009 roku i nagrany ostatnio wspólnie z Robbie Williamsem "Goin' Crazy", który promuje jego najnowszy krążek. Na płycie pojawiają się także tacy goście, jak Tinie Tempah, Jessie J, will.i.am, Angel, Sean Kingston oraz amerykańscy raperzy Bun B i Trae The Truth. Raper tak mówi o najnowszej płycie:

To najlepiej wyprodukowany album jaki do tej pory nagrałem, ze względu na kaliber producentów, z którymi pracowałem. To naprawdę pierwsza liga.

Przy produkcji płyty brali udział Warren Okay "Oak" Felder, Andrew "Pop" Wansell, odpowiadający za sukces Lady Gagi RedOne oraz Jean-Baptiste Kouame.

Universal Polska/mat.prasowe

W tym roku polscy fani rapera mogli go usłyszeć tuż przed koncertem Rihanny. Tym razem Dizzee Rascal pojawi się na MTV EMA Pre-Party. To będzie intensywna rozgrzewka przed galą w Amsterdamie, którą będzie można zobaczyć na żywo w MTV 10 listopada o godz. 21:00.

MTV EMA Pre-Party zawita do Polski po raz pierwszy. W trakcie gali wystąpią muzycy nominowani do nagrody MTV Najlepszy Polski Artysta. Bój o statuetkę stoczą ci, których piosenki zawojowały w ostatnim czasie listy przebojów, czyli Ewelina Lisowska, Kamil Bednarek, Margaret, Dawid Podsiadło oraz Donatan. Laureat otrzyma nagrodę podczas gali MTV EMA Pre-Party, która odbędzie się w Soho Factory w Warszawie. Polski zwycięzca stanie do walki o nagrodę dla Najlepszego Europejskiego Artysty MTV EMA 2013 w Amsterdamie.

Natalia

Więcej o:
Copyright © Agora SA