Agnieszka Grochowska wystąpi w nowym filmie Ridleya Scotta. "Rolę dostałam przez internet"

Grochowska po roli Danuty Wałęsy w filmie "Wałęsa. Człowiek z nadziei", zagra w filmie "Child 44". Producentem obrazu jest Ridley Scott.

Agnieszka Grochowska zdradziła czytelnikom "Twojego stylu", że rozpoczęła zdjęcia do nowego filmu, który produkuje Ridley Scott, zaś za reżyserię odpowiedzialny jest Daniel Espinosa. Aktorka opowiedziała również, w jaki sposób otrzymała nową rolę.

Niedawno w Pradze zaczęłam zdjęcia do produkcji Ridleya Scotta Child 44. Próbną scenę nagrałam w studiu filmowym na Chełmskiej w Warszawie i umieściłam pod wskazanym adresem w internecie. Tak dostałam tę rolę. To pokazuje, jak zmienił się świat, w którym żyję - powiedziała w wywiadzie dla "Twojego stylu"

W obrazie "Child 44" obok polskiej aktorki zobaczymy też takich artystów jak: Gary Oldman czy też Vincent Cassel .

Agnieszka Grochowska.Agnieszka Grochowska. KAPIF KAPIF

Monica Bellucci i Vincent CasselMonica Bellucci i Vincent Cassel EastNews EastNews

Grochowska 10 miesięcy temu została po raz pierwszy mamą. W rozmowie z magazynem aktorka przyznała również, że dziecko utemperowało jej ego.

Dziecko przytemperowało twoje ego? - pyta "Twój styl".
W jakimś sensie tak, bo teraz oczywiście syn jest priorytetem. Często rezygnuję z pójścia tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, bo po prostu chce mi się spać. Ale nagroda i szczęście, które mnie spotyka, są ogromne - odpowiedziała aktorka.

Aktorkę od 4 października zobaczyć będziemy mogli w filmie Andrzeja Wajdy, "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Natomiast premiera filmu "Child 44" zaplanowana została na 2014 rok. W tym samym roku do kin trafi również kolejny film, w którym zagrała Agnieszka Grochowska - "Ciało obce" Krzysztofa Zanussiego.

Kris

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.