Honey OKRADZIONA! "Jestem totalnie zażenowana całą sytuacją. Od razu wezwałam policję"

Nieprzyjemna sytuacja.

Honey została okradziona. Z klatki w bloku złodziej zabrali dwa rowery młodej piosenkarki, gdy ta była w mieszkaniu. Do zdarzenia doszło pod koniec lipca. Gwiazdka pisze na swoim blogu :

Wczoraj ukradli mi z klatki moje dwa rowery!! Najlepszy jest fakt, że wyjeżdżam praktycznie non stop, a to stało się akurat wtedy, kiedy byłam w domu. Ok. godz. 19:20 wychodziłam do sklepu, z którego wróciłam po 15 minutach. Rowery cały czas stały przypięte na dwa zapięcia zaraz obok  moich drzwi do mieszania. Przed godziną 20:00 ponownie wyszłam z domu, a rowerów już nie było!!! Nie mogę w to uwierzyć, że to stało się w ciągu 20 minut, kiedy byłam w domu, a za drzwiami, ktoś kradł mi rowery. Jestem totalnie zażenowana całą sytuacją... Od razu wezwałam policję, która spisała zeznania, a zaraz muszę jechać na komisariat, aby wydali oświadczenie o udostępnienie monitoringu z klatki w bloku... Jakby ktoś je widział to dawajcie znać, bo są dość charakterystyczne - apeluje na swoim blogu Honey.

Rowery Electra Bikes, blog Honoraty SkarbekRowery Electra Bikes, blog Honoraty Skarbek Screen z honorata-skarbek.com/ Screen z honorata-skarbek.com/

Rowery Electra Bikes, blog Honoraty SkarbekRowery Electra Bikes, blog Honoraty Skarbek Screen z honorata-skarbek.com/ Screen z honorata-skarbek.com/

Skradzione rowery były wyjątkowe. Wyprodukowała je firma Electra Bikes, której produkty cieszą renomą na całym świecie. Za takie cacko trzeba zapłacić od 1299 do 7999 złotych.

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.