Ktoś włamał się do laptopa Macieja Musiała! I napisał: ZAKOCHAŁEM SIĘ w Piotrze Kaszubskim!

Czy to niewinny żart?

Wszyscy już chyba wiemy, że coś raz wrzucone do sieci, nigdy nie umiera. Doskonale zdawał sobie z tego sprawę tajemniczy żartowniś Macieja Musiała . Na profilu aktora na Facebooku pojawiło się wczoraj szczere wyznanie:

Tak jak 3 maja to święto wolności, tak dzisiaj powiem, że zakochałem się w Piotrze Kaszubskim. I ch... ludziom tego - mogliśmy przeczytać.

Kapif

Obok notki pojawiła się także fotka Piotra Kaszubskiego , który też został oznaczony w poście, dzięki czemu wszyscy chętni mogli wejść na jego profil.

Maciej Musiał, Piotr Kaszubski.Maciej Musiał, Piotr Kaszubski. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Tak, jak było do przewidzenia, już chwilę później ten wpis zniknął z profilu Musiała. Aktor tłumaczył się potem, że ktoś włamał się do jego komputera i zrobił sobie z niego głupi żart.

Maciej Musiał, Piotr Kaszubski.Maciej Musiał, Piotr Kaszubski. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Maciej Musiał jednak dostał "wsparcie" od swoich fanów, którzy byli rozbawieni całą sytuacją.

Maciej Musiał.Maciej Musiał. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Fani nie szczędzili też żartów Musiałowi tłumacząc, że są bardzo tolerancyjni i im zupełnie nie przeszkadzałoby to, jeśli ich idol byłby odmiennej orientacji.

Maciej Musiał.Maciej Musiał. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Kapif

Piotr Kaszubski to celebryta i właściciel kliniki medycyny estetycznej Estinity. Kaszubski od dłuższego czasu chce zawojować też show-biznes. Jak na razie gościł w programach śniadaniowych, gdzie przedstawiał się jako 20-letni milioner. Ten żart jest mu chyba na rękę, bo znów będzie o nim głośno.

Piotr Kaszubski.Piotr Kaszubski. Screen z Facebook Screen z Facebook

Jak myślicie, kto zrobił Musiałowi taki dowcip?

Vic

Więcej o: