Karolina Malinowska potwierdziła plotki o ciąży!

To już trzecie dziecko Karoliny Malinowskiej.

Od czasu Balu Dziennikarzy, na którym Karolina Malinowska pojawiła się w luźnej kreacji, po cichu plotkowano o ciąży byłej modelki. Plotki okazały się prawdziwe - Malinowska potwierdziła swoją ciążę na łamach "Gali"! To już czwarty miesiąc.

Albo dołączy do naszych chłopaków mała księżniczka, albo będzie trzech muszkieterów - powiedziała "Gali" Malinowska.

Karolina Malinowska i Olivier JaniakKarolina Malinowska i Olivier Janiak WBF WBF

W tym roku wypada 10. rocznica ślubu Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej . Trzeba przyznać, że sprawili sobie naprawdę wspaniały prezent! Para ma już dwóch synów. Młodszy, Christian, przyszedł na świat 29 stycznia 2011 roku, starszy, Fryderyk, urodził się 29 czerwca 2009 roku.

3 grudnia odbyła się impreza inaugurująca powstanie nowej telewizji dla dzieci - Teletoon. Prowadząca program 'Gwiazdy na Dywaniku', Karolina Malinowska przyszła z 3-letnim synkiem Fryderykiem. Chłopiec jest owocem związku Malinowskiej z Olivierem Janiakiem. 3 grudnia odbyła się impreza inaugurująca powstanie nowej telewizji dla dzieci - Teletoon. Prowadząca program "Gwiazdy na Dywaniku", Karolina Malinowska przyszła z 3-letnim synkiem Fryderykiem. Chłopiec jest owocem związku Malinowskiej z Olivierem Janiakiem.  KAPIF KAPIF

Plotek.pl gratuluje!

zuz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.