Gwiazdy po ciąży. Jak się dziś prezentują?

Rok 2011 to był prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie. Jak to z gwiazdami bywa, ciążom towarzyszyła sensacja. A mamom zaś towarzyszyła chęć szybkiego powrotu do pracy. Zobacz, jak wyglądały polskie celebrytki jako świeżo upieczone mamy.
Anna Mucha. Anna Mucha. Forum Gwiazd

Anna Mucha

Anna Mucha po porodzie bardzo szybko wróciła do świata mediów. Bezlitośnie zdeklasowała swoją przyjaciółkę - Katarzynę Cichopek i sama została naczelną Sexy Mamą RP. 23 listopada aktorka urodziła córkę Stefanię, a już 18 grudnia rozpoczęła tour po telewizjach śniadaniowych. Aktorka obskoczyła "Pytanie Na Śniadanie", "Kawę czy herbatę" oraz "Dzień Dobry TVN" - i to wszystko w dwa weekendy. Mucha wygląda kwitnąco, chociaż trudno było skupić uwagę na jej twarzy, bo wzrok bezlitośnie wędruje na jej seksowne, duże piersi.(Screen z anna-mucha.bloog.pl)

Karolina Malinowska. Karolina Malinowska. KAPIF

Karolina Malinowska

Karolina Malinowska 29 stycznia 2011 urodziła drugiego synka Christiana. Po porodzie pojawiła się na salonach 8 marca 2011 r. na wiosennej ramówce Polsat Cafe. Po ciążowym brzuszku nie było śladu. Nic więc dziwnego, że 10 miesięcy po porodzie na 3. urodzinach "Male Man" Malinowska nadal jest gorącą laską. Dzięki narodzinom Christiana dowiedzieliśmy się, że Malinowska ma bardzo lekkie pióro. Na swoim blogu opisywała rozterki związane z urodzeniem dziecka.

Ugh...Kupa. trzeba przewinąć, czy dobrze,  że żółta? Dobra, skończone. O nie, teraz czkawka. No tak-  zmarzł przy przewijaniu. Jak czkawka to trochę ulał...chyba muszę dokarmić. Nagle słychać "Mamo!!!!" i ryk, wspaniale!-  starszy się obudził przez płacz dziamdziaka...starszemu smoka, młodemu cyca...w końcu wszystko ogarnięte-  można zmrużyć oko. Budzik...jest ósma witaj wspaniały dniu.

(3. urodziny "Male Man", 4 listopada 2011)

(10 lat programu "Co za tydzień", 23 stycznia 2011 r.)

Joanna Liszowska. Joanna Liszowska. Krzysztof Kuczyk/Forum

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska i biznesmen Ola Serneke poznali się w 2008 roku. Po kilku miesiącach byli już zaręczeni. Owocem ich miłość jest córka Emma, którą aktorka urodziła 13 maja 2011 r. w piątek. Liszowska szybko wróciła do pracy po porodzie. Już 23 września Liszowska była na deskach Teatru 6. piętro. 29 listopada 2011 r. pojawiła się w"Pytaniu na śniadanie". Duży brzuszek jest już tylko wspomnieniem.

(18 marca 2011 "Sekstet - premiera w teatrze Bajka")

Katarzyna Skrzynecka. Katarzyna Skrzynecka. Screen z dziendobry.tvn.pl

Katarzyna Skrzynecka

Problemy Katarzyny Skrzyneckiej z zajściem w ciążę nie były tajemnicą. W końcu marzenie 41-letniej aktorki się spełniło. 25 listopada na świat przyszła córeczka Skrzyneckiej i Marcina Łopcukiego - Alikia Ilia. Alikia urodziła się jako wcześniak. Skrzynecka pojawiła się w telewizji śniadaniowej dość późno (jak na standardy wyznaczane przez Annę Muchę), bo dopiero na początku 2012 roku.

Dzisiaj pierwszy dzień na wolności od listopada, od urodzenia córeczki. Oczywiście się śmieję, że na wolności - to jest najpiękniejszy czas. Myślę, że każda mama, każda kobieta w takim momencie swojego życia to potwierdza, że to jest fenomen, którego się nie da porównać z żadną inną radością, kiedy po raz pierwszy w życiu się mówi: "dzień dobry, córeczko", "dzień dobry, syneczku" - powiedziała w "Dzień dobry TVN".

O figurę Skrzyneckiej dba Marcin Łopucki. Wicemistrz świata w męskim fitnessie zapowiadał, że ułoży żonie zestaw ćwiczeń i dietę, aby szybko wróciła do formy po ciąży. Trzeba przyznać, że Skrzynecka wygląda bardzo dobrze.

(Screen z "Dzień Dobry TVN")

(Inauguracja akcji "Viva Najpiękniejsi", 15 listopada 2011 r.)

Agnieszka Chylińska. Agnieszka Chylińska. KAPIF

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska urodziła córkę Esterkę 26 grudnia 2010 r. w wieku 34 lat. Do końca ciąży wokalistka szalała na scenie. Później Chylińska zrobiła sobie krótką przerwę. 28 maja 2010 r. pojawiła się na imprezie "Eska Music Awards". Po ciąży nie było śladu:

(11 września 2010, "Superjedynki")

Agnieszka Dygant Agnieszka Dygant Forum

Agnieszka Dygant

Gwiazda serialu "Niania", Agnieszka Dygant,  w marcu 2011 roku urodziła synka. Ale zanim to się stało, przez wiele miesięcy ukrywała ciążę przed mediami. I choć Naczelny Informator Ciążowy RP Andrzej Sołtysika ją "sypnął", aktorka pytana przez dziennikarzy o swój stan, zaprzeczała, że spodziewa się dziecka.

To ciąża spożywcza. Przytyłam - twierdziła.

Wszystko stało się jasne, gdy kilka na początku zeszłego roku pojawiła się na gali "Telekamery" w czarnej, opinającej ciało sukni. Ciążowy brzuszek rzucał się w oczy.

Dygant szybko wróciła do formy. Nie miała czasu na lenistwo.

Małgorzata Kosik Małgorzata Kosik Kapif

Małgorzata Kosik

Małgorzata Kosik, podobnie jak inne znane panie w tym zestawieniu, od razu rzuciła się w wir pracy. Już po 6 tygodniach po rozwiązaniu pojawiła się na urodzinach Tomasza Iwana. Pojawiała się także w "Pytaniu Na Śniadanie", gdzie prowadziła swój cykl o kobietach w ciąży.

Szybko zrzucała zbędne kilogramy i równie szybko wracała do pracy. Gratulacje!

Karolina Gorczyca Karolina Gorczyca Forum

Karolina Gorczyca

Karolina Gorczyca urodziła w kwietniu zeszłego roku. Piękna aktorka długo ukrywała ciążę. Zdjęcie u dołu to niezbity dowód - na konferencji prasowej robiła wszystko, aby nikt nie zauważył, że spodziewa się dziecka.

Aktorce i jej partnerowi, Wojciechowi Zielińskiemu, urodziła się córeczka. Gwiazda "Czasu Honoru" musiała szybko wrócić do formy, aby znów pojawić się na planie.

Fransys Sudnicka Fransys Sudnicka Kapif

Fransys Sudnicka

Fransys Sudnicka i Łukasz Czarnecki zostali rodzicami pod koniec maja 2011 roku. Modelka i tancerz doczekali się córeczki. Może będzie to przyszła Miss Świata?:)

Para od razu po rozwiązaniuwzięła się do pracy. Najpierw przeprowadzili się do nowego mieszkania, które Czarnecki urządzał w tajemnicy przed ukochaną.

Sudnicka po kilku tygodniach od urodzenia córeczki, pojawiła się na salonach. Wyglądała obłędnie.

Magdalena Górska Magdalena Górska Kapif

Magdalena Górska

Magdalena Górska znana z seriali "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Pierwsza miłość" urodziła córeczkę w jednym z warszawskich szpitali 21 września 2011 roku. Ojcem dziecka jest Wojciech Urbański, z którym aktorka wzięła potajemny ślub w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych. To ich pierwsze dziecko.

Magdalena jest bardzo szczęśliwa. Małą karmi piersią. Obie czują się bardzo dobrze - mówiło wtedy nasze źródło.

Córeczka okazała się przepięknym prezentem urodzinowym. Aktorka tego dnia kończyła dziś 30 lat!

Więcej o: